Neler Yeni

Çözüldü✓ 1500TL Klavye önerisi Red Switch

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf A
Bütçe
1500
Aradığım klavye tarzı red switch tam klavye (tkl olmasın) bir de bilek desteği varsa güzel olur şuan pek stok yok bazı ürünlerde biraz daha beklemeli miyim yoksa şimdi alayım da zamlanmasın mı ? Sizce ne yapmam gerek ve ne tavsiye edersiniz? (xpg summoner alabilirdim ama stok yok blue stoğu var blue istemiyorum.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hyperx alloy mkw110 olmazsa güzel olur görünüşü hoşuma gitmiyor.

sjland

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
sercan
Aradığım klavye tarzı red switch tam klavye (tkl olmasın) bir de bilek desteği varsa güzel olur şuan pek stok yok bazı ürünlerde biraz daha beklemeli miyim yoksa şimdi alayım da zamlanmasın mı ? Sizce ne yapmam gerek ve ne tavsiye edersiniz? (xpg summoner alabilirdim ama stok yok blue stoğu var blue istemiyorum.)

Hyperx alloy mkw110 olmazsa güzel olur görünüşü hoşuma gitmiyor.
bütçeyi biraz daha arttirirsan
ASUS ROG STRİX SCOPE X RED SWİTCH OPTİK KLAVYE' si var

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç
Hocam o bütçeye ancak reddeagon gibi markadan alabilirsiniz tavsiyem +200tl ile asus tuf k3 veya hiper x alloy filan var
Hiç arttiramam diyorsanız monster klavye var veya reddragon k552

Kaporta Eray

80+ Bronze
Red değilde membran istersen apex 3 bakabilirsin 2 yıldır kullanıyorum eksi yanını görmedim.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
emir yapar

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ahmet Şeker
ben xpg summoner beklemiştim normalde 1 yıldır red stoğu yoktu tekrar geldi şansıma direkt almıştım çok memnunum hiç bir olumsuz yanını görmedim ellerim çok terliyor klavye su içinde kalıyor onda bile sıkıntı çıkarmadı bence biraz bekle yada 2. ele yönelebilirsin.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
Ahmet Sevinç
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Red değilde membran istersen apex 3 bakabilirsin 2 yıldır kullanıyorum eksi yanını görmedim.
1500 lira az para değil tek seferde mekanik almak istiyorum gönlümden g213 geçiyordu ama şimdi mekanik istiyorum

ben xpg summoner beklemiştim normalde 1 yıldır red stoğu yoktu tekrar geldi şansıma direkt almıştım çok memnunum hiç bir olumsuz yanını görmedim ellerim çok terliyor klavye su içinde kalıyor onda bile sıkıntı çıkarmadı bence biraz bekle yada 2. ele yönelebilirsin.
çok fazla söyleniyor eğer stok gelirse çok güzel olur bekliyorum şuan nedense adam akıllı klavye stoğu yok bu fiyatlarda

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ahmet Şeker
1500 lira az para değil tek seferde mekanik almak istiyorum gönlümden g213 geçiyordu ama şimdi mekanik istiyorum

çok fazla söyleniyor eğer stok gelirse çok güzel olur bekliyorum şuan nedense adam akıllı klavye stoğu yok bu fiyatlarda
normalde de bu fiyatlara çok kalmadı zaten hocam doğru düzgün 2-3 model var onlarında birinin bilek desteği yok birinin ses tekerleği yok biri %60 falan

K522 kullanıyorum tek dezavantajı sağ bölmede numlock yok 1den 9'a kadar olan sayılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf A
XPG summoner'de gözüm kaldı bayağı bir güzel gözüküyor.Stok beklemem lazım. Lazım da stok gelene kadar tahminimce herhalde 2000 olur, sizce olur mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,227
Üyeler
143,402
Son üye
jossephh
Top Bottom