Neler Yeni

Çözüldü✓ 150K PC TOPLAMA(SADECE KASA ÇEVRE BİRİMLERİ İÇİN AYRI BÜTÇEM VAR)

Zexius

80+ Bronze
yo en güzeli toplamak zaten ha bide gpuyu aldım bile (dün iş çıkışı birden al mk dedim ve aldım)
Bu kadar meblalar vermişken açıkçası belki yazın çıkma ihtimali olan ve en geç eylül ayında tanıtılacak yeni işlemciler ve yeni ekran kartlarını beklemeniz daha mantıklı olmazmıydı tamam herzaman yeni bir şey çıkacak bunun önüne geçilemez ama aylar kalmış bir yeni teknoloji için beklenmeye değmezmiydi?

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Yeni atandım çocukluğumdan beri toplamak istediğim pcyi toplamak istiyorum. Çevre birimleri dışında 150 bin TL bütçem bulunuyor(bankadan 24 ay taksitli kredi çektim). Bana beyaz konsept hazır sistem veya parça önerebilirmisiniz. Kasa için geçenlerde hyte y70 lcd ekranlı bir kasa görmüştüm bu tarzda daha uygun ekranlı kasa varsa onlar daha ok gibi olur. yardımcı olabilecek var mı?
Kendinden dahili ekranlı kasa almanı önermem bende 2 hafta önce Y70 aldım şuan kullanıyorum ama başıma çok sıkıntı açıyor. Onun yerine Lian Li'nin full cam kasalarından alabilirsin önce ki kasam ondandı çok memnundum

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,690
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Bu kadar masraf gereksiz olur. 40bine 7500F RTX 4070 alsan sana rahat yeter zaten. Ne alırsan al eskiyecek. Bak 1080 Ti, 2080 Ti birkaç yıl öncenin en iyisiydi. Şimdi ikinci elde bile bakan yok.

Bu kadar masraf gereksiz olur. 40bine 7500F RTX 4070 alsan sana rahat yeter zaten. Ne alırsan al eskiyecek. Bak 1080 Ti, 2080 Ti birkaç yıl öncenin en iyisiydi. Şimdi ikinci elde bile bakan yok.
aldım kanki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendinden dahili ekranlı kasa almanı önermem bende 2 hafta önce Y70 aldım şuan kullanıyorum ama başıma çok sıkıntı açıyor. Onun yerine Lian Li'nin full cam kasalarından alabilirsin önce ki kasam ondandı çok memnu
dragos north premium xl beyaz alıcam zaten

Bu kadar meblalar vermişken açıkçası belki yazın çıkma ihtimali olan ve en geç eylül ayında tanıtılacak yeni işlemciler ve yeni ekran kartlarını beklemeniz daha mantıklı olmazmıydı tamam herzaman yeni bir şey çıkacak bunun önüne geçilemez ama aylar kalmış bir yeni teknoloji için beklenmeye değmezmiydi?
dostum acele erme swbebim temmuz ayında maaşımıza zam gelecek olmasıydı

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
aldım kanki

dragos north premium xl beyaz alıcam zaten

dostum acele erme swbebim temmuz ayında maaşımıza zam gelecek olmasıydı
Dragos north da zaten kendinden dahili ekranlı onu da önermiyorum. Flow veya evo kasalara bakabilirsin pişman olmaman dileğiyle

Zexius

80+ Bronze
Bu mantıkla sıfır hiçbirşey almayalım hocam dünyaya 1 kere geliyoruz eğlenmek gezmek tozmak hepimizin hakkı benimde 150 bin liram olsa ilk işim 150 bin liranın kuruşuna kuruşuna bilgisayar almak olurdu zevkler ve renkler tartışılmaz.

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,690
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Bu mantıkla sıfır hiçbirşey almayalım hocam dünyaya 1 kere geliyoruz eğlenmek gezmek tozmak hepimizin hakkı benimde 150 bin liram olsa ilk işim 150 bin liranın kuruşuna kuruşuna bilgisayar almak olurdu zevkler ve renkler tartışılmaz.
Milyonersindir alırsın. Ama adam kredi çekip alıyor. Önemli olan maddi durumuna göre hareket etmek.

Milyonersindir alırsın. Ama adam kredi çekip alıyor. Önemli olan maddi durumuna göre hareket etmek.
dostum aylık 9bin lira taksit vericem. 45 bin lira şuan benim net gelirim var bu yılın temmuzunda 50k dan az almicam yani yani beniz zorlamicak 2 yıllık bir taksit bu 2 yılın sonunda maaşım en az 70,75k falan olur umarım anlatabilmişimdir ve maddi durumum kötü de değil babam atanma hediyem olarak ps5 aldı mesala

dostum aylık 9bin lira taksit vericem. 45 bin lira şuan benim net gelirim var bu yılın temmuzunda 50k dan az almicam yani yani beniz zorlamicak 2 yıllık bir taksit bu 2 yılın sonunda maaşım en az 70,75k falan olur umarım anlatabilmişimdir ve maddi durumum kötü de değil babam atanma hediyem olarak ps5 aldı mesala

en nefret ettiğim kart milyarder olsam almam

Ekler

• Screenshot_20240428-161145.jpg
    Screenshot_20240428-161145.jpg
    1 MB · Hit: 10

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Beyaz benim de hayalım valla bende düşünüyorum tabi ki o bütçelere değil mevcut sistemin üstüne 30 35k daha koyup almak hyte y10 çok güzel kasa benim de hoşuma gidiyor lian li var ve tuf vardı o tarz boş kasa olarak bende parça arıyorum önce ekran kartı hariç parça parça toplayıp ekran kartını mevcut kasayı satıp almak istiyorum. Acaba işlemci ne olmalı intel mi amd mi ?

asko56

80+ Bronze
Arkdaşım niye beyaz sistem istiyorsun anlamıyorum beyaz olunca sana ne faydası olucak pc kasasına bakmıyorsun bile oyun vs oynar iken senin için önemli olan zaten bütçen yüksek kasayı normal alıp ekipmana yatırım yap mesela monitörü 4k 144hz yap 2+1 ses sistemi koy xbox kolu al klavye fare al

zaten anladıgım kadarı ile kasa için 150 bin bütçe var ise diger ekipman için 50 bin TL bütçe vardır diye düşünüyorum

Beyaz benim de hayalım valla bende düşünüyorum tabi ki o bütçelere değil mevcut sistemin üstüne 30 35k daha koyup almak hyte y10 çok güzel kasa benim de hoşuma gidiyor lian li var ve tuf vardı o tarz boş kasa olarak bende parça arıyorum önce ekran kartı hariç parça parça toplayıp ekran kartını mevcut kasayı satıp almak istiyorum. Acaba işlemci ne olmalı intel mi amd mi ?
o ksanın fotosunu atarmısın ilk kez duydum da

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Top Bottom