Neler Yeni

Çözüldü✓ 150K PC TOPLAMA(SADECE KASA ÇEVRE BİRİMLERİ İÇİN AYRI BÜTÇEM VAR)

hangisi hyte y10 mu ?
evet?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkdaşım niye beyaz sistem istiyorsun anlamıyorum beyaz olunca sana ne faydası olucak pc kasasına bakmıyorsun bile oyun vs oynar iken senin için önemli olan zaten bütçen yüksek kasayı normal alıp ekipmana yatırım yap mesela monitörü 4k 144hz yap 2+1 ses sistemi koy xbox kolu al klavye fare al

zaten anladıgım kadarı ile kasa için 150 bin bütçe var ise diger ekipman için 50 bin TL bütçe vardır diye düşünüyorhoşuma gidiyor

Arkdaşım niye beyaz sistem istiyorsun anlamıyorum beyaz olunca sana ne faydası olucak pc kasasına bakmıyorsun bile oyun vs oynar iken senin için önemli olan zaten bütçen yüksek kasayı normal alıp ekipmana yatırım yap mesela monitörü 4k 144hz yap 2+1 ses sistemi koy xbox kolu al klavye fare al

zaten anladıgım kadarı ile kasa için 150 bin bütçe var ise diger ekipman için 50 bin TL bütçe vardır diye düşünüyorum
hoşuma gidiyor?

asko56

80+ Bronze
evet?

hoşuma gidiyor?
tamam iyi güzel hoşuna gidiyor ama bakmayacagın bir ürüne anormal fayiş fiyat vermeye gerek yok içinin parçalarını iyi kalite al önemli olan pc de oyunu açtıgında yag gibi akması kasaya sürekli bakmıyorsun bile oyun oynamaktan böyle takıntılara girmeyin herşeyi asus ultra bir sistem dizebilrisin gibime geliyor 150 ye

tamam iyi güzel hoşuna gidiyor ama bakmayacagın bir ürüne anormal fayiş fiyat vermeye gerek yok içinin parçalarını iyi kalite al önemli olan pc de oyunu açtıgında yag gibi akması kasaya sürekli bakmıyorsun bile oyun oynamaktan böyle takıntılara girmeyin herşeyi asus rog ultra bir sistem dizebilrisin gibime geliyor 150 ye
dostum belki de kız arkadaşım pc de oynarken arkadan gelip azdırıp oyun oynamayı kesmeden karşılık verip sonra ilerletsek ve tüm bunları kayıt altına alıp sitelerde yayınlamak gibi bir fantezimiz vardır???

asko56

80+ Bronze
dostum belki de kız arkadaşım pc de oynarken arkadan gelip azdırıp oyun oynamayı kesmeden karşılık verip sonra ilerletsek ve tüm bunları kayıt altına alıp sitelerde yayınlamak gibi bir fantezimiz vardır???
konu kilit üye ban

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Kredi çekip mi alıyorsun?

Kredi çekip en iyi PC yi almak mı hahaha işine yeteceği alsan neyse diyicem ihtiyaçtır. Aldığı maaşta maaş olsa. İşide PC değil bide.

Kredi çekip mi alıyorsun?

Kredi çekip en iyi PC yi almak mı hahaha işine yeteceği alsan neyse diyicem ihtiyaçtır. Aldığı maaşta maaş olsa. İşide PC değil bide.
tamam dostum senin bu kadar bütçen olursa daha iyi değerlendirirsin ben böyle harcıyorum.

konu kilit üye ban
dostum mesala dedim yani sizleri neden bu kadar ilgilendiriyor beyaz mı siyah mı ben ambiyansını seviyorum ne yapim siyahı 5k sı daha ucuz diye siyahı alıp 5k yı sana mı veriyim??

Konu sahibi atmıştı
anlamadım

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Mehmet Eyüp Atan

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
tamam dostum senin bu kadar bütçen olursa daha iyi değerlendirirsin ben böyle harcıyorum.

dostum mesala dedim yani sizleri neden bu kadar ilgilendiriyor beyaz mı siyah mı ben ambiyansını seviyorum ne yapim siyahı 5k sı daha ucuz diye siyahı alıp 5k yı sana mı veriyim??

anlamadım
ATTIĞIN KASA BENİM BAHSETTİĞİM

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,930
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19