Neler Yeni

15dk Hareketsiz PC kapanıyor

Hekimmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Hekim
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı 10 15 dakika hareketsiz bırakırsam monitör kapanıyor görüntü alamıyorum. Arkada çalışan programlar vesaire buna engel olmuyor. Birşeyleri indirmeye bırakamıyorum yarım kalıyor. Mouse klavye ışıkları da sönüyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Reset atmadan başka hiçbir şekilde geri açılmıyor.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı 10 15 dakika hareketsiz bırakırsam monitör kapanıyor görüntü alamıyorum. Arkada çalışan programlar vesaire buna engel olmuyor. Birşeyleri indirmeye bırakamıyorum yarım kalıyor. Mouse klavye ışıkları da sönüyor ama kasa çalışmaya devam ediyor. Reset atmadan başka hiçbir şekilde geri açılmıyor.
Uyku modunu ayarlardan kapatabilirsiniz

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Tolga
Güç seçenekleri, gelişmiş ayarlarından Uykudan önce bekleme, hazırda bekleme ve diskleri kapat ayarlarını hiç bir zaman olarak seçin.

Hekimmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Hekim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Problem zaten bu arkadaşlar her şey görünürde normal ama bilgisayar pasif durumda kalınca kapanıyor.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Laptop mu masaüstü mü? Laptoplarda prize takılı olmayınca çok yasaniyo

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
Yusuf Kaplan
Malesef o ayarda da sorun yok o da kapalı. Sanırım çözemeyeceğiz :(
Aklıma başka bir şey gelmiyor. Umarım çözülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malesef o ayarda da sorun yok o da kapalı. Sanırım çözemeyeceğiz :(

Böyle bi konu buldum. Eğer denilen senin sorununsa bak bi. Forumda arama butonunda sorununu yaşayanlar var ve konular açmışlar. Onları da incele elbet çıkar bir sonuç

Son düzenleme:

Hekimmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Hekim
Aklıma başka bir şey gelmiyor. Umarım çözülür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bi konu buldum. Eğer denilen senin sorununsa bak bi. Forumda arama butonunda sorununu yaşayanlar var ve konular açmışlar. Onları da incele elbet çıkar bir sonuç
Çok teşekkürler bakıyorum

Top Bottom