Neler Yeni

15k-25k arası herşeyiyle sistem önerisi (laptop dahil)

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Klavye mouse Bluetooth aleti wifi aleti monitör kulaklık vs vs herşeyiyle minimum 3 taksit yapan sistem önerir misiniz rica etsem

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Klavye mouse Bluetooth aleti wifi aleti monitör kulaklık vs vs herşeyiyle minimum 3 taksit yapan sistem önerir misiniz rica etsem
Vatanda 19K ya RTX 3060 12GB, 21K ya RTX 4060 lı PCH Goat sistem var. Mağazaya özel sadece o yüzden link atamıyorum. Vatan sistemlere peşin fiyata 3 taksit yaptığı için en mantıklısı bunlar olur.

Kalan bütçeyle de şu veya buna benzer iyi bir 1080P monitör ve işini görecek ucuz ekipmanlar al.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatanda 19K ya RTX 3060 12GB, 21K ya RTX 4060 lı PCH Goat sistem var. Mağazaya özel sadece o yüzden link atamıyorum. Vatan sistemlere peşin fiyata 3 taksit yaptığı için en mantıklısı bunlar olur.

Kalan bütçeyle de iyi bir 1080P monitör ve işini görecek ucuz ekipmanlar al.
2000 2500 arası 12 taksit yapsalar herşeyle birlikte süper olur yarın akşam gidip bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacak kimse yok mu

Son düzenleme:

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
HC
2000 2500 arası 12 taksit yapsalar herşeyle birlikte süper olur yarın akşam gidip bakayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımcı olacak kimse yok mu
Ne kadar taksit yaparlar bilmiyorum ama bence eğer vatan'da hâlâ önerilen 4060 sistem varsa almaya çalışın ama almadan önce tüm kasa bileşenlerini çekin yada yazın buraya yeni konu açın mesela bu sistemi alıyorum değişmesi gereken parçası var mı? Diye sorun ona göre alın sonra diğer parçalara ne kadar kalırsa PC ekipman önerisi diye konu açın lazım olan ekipmanları yazın ve bütçeyi yazın gelen önerilere göre alın. 4060 alın bana sorarsanız 3060 yerine.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne kadar taksit yaparlar bilmiyorum ama bence eğer vatan'da hâlâ önerilen 4060 sistem varsa almaya çalışın ama almadan önce tüm kasa bileşenlerini çekin yada yazın buraya yeni konu açın mesela bu sistemi alıyorum değişmesi gereken parçası var mı? Diye sorun ona göre alın sonra diğer parçalara ne kadar kalırsa PC ekipman önerisi diye konu açın lazım olan ekipmanları yazın ve bütçeyi yazın gelen önerilere göre alın.
Kalmamışsa yarın baktığımda o zaman ne yapacağım

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
HC
Kalmamışsa yarın baktığımda o zaman ne yapacağım
Peşin fiyatına taksit benim bildiğim vatan var yine oraya sorarsınız bu bütçeye 4060 sistem bakıyorum dersin önerirler hazır sistem daha kârlı olur bu arada ona göre ama yine almadan konu açın ve tüm bileşenleri yazın değişmesi gereken varsa değişin öyle alın.

Top Bottom