Neler Yeni

IOS 15-16K Bütçe ile ne yapılabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
Sonbaharın başında almayı düşünüyorum eğer parayı ayarlarsam sizce ikinci el hangi modeli almalıyız YD olmamalı teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ikinci el telefon kesinlikle almayın o bütçeye xiomi ya da samsung tercih edebilirsin
ne bilem usta artık iphone a geçme fikrim var aklında o halde daha dokunmayayım onla öyle bir parayla ne tür bir girişimcilik yapabilirim peki

şahin doğan

80+ Platinum
XS Max veya temizi bulunabilirse 11. 11 öncelikli olsun.

şahin doğan

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum
video edit için iphone 11 önerir misin için hocam
Apple'ın güçlü olup gücünü en net gösterdiği kısım o zaten. Renk vs olayı varsa 11 alınmaz IPS ekrandan dolayı. Sadece Edit ise fazlasıyla iş görür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
beyler biraz anamla konuştum da elektrikli bisiklet de alabilirim ihtiyacım var muhtemelen üniye gidemicem iş bulursam onla gider gelirim
veya altın dolar borsa hariç ne tür bir girişim yapabilirim bu miktarla

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
beyler biraz anamla konuştum da elektrikli bisiklet de alabilirim ihtiyacım var muhtemelen üniye gidemicem iş bulursam onla gider gelirim
veya altın dolar borsa hariç ne tür bir girişim yapabilirim bu miktarla
artık konu kirliliği olmasın diye yeni konu açmadım,modlar konuyu konu dşına taşırsa makbule geçer,up,beyler sizce ne yapabiliriz

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Doğuş Akyürek
20k altına iphone zor artık olanlarda eski modeller olur androide yönelmende fayda var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ahmet
20k altına iphone zor artık olanlarda eski modeller olur androide yönelmende fayda var.
ustam eğer bakarsa tel almaktan vazgeçtiğimi görebilirsin,borsa yatırım ve tel hariç başka ne yapabilirim

Top Bottom