Neler Yeni

15k ses sistemi önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Bütçe
15000
2+1 ya da 1+1 ses sistemi önerilerinizi bekliyorum bass kalitesi ve ses kalitesine öncelik veriyorum ses yüksekliği ortalama veya üzeri olursa iyi olur. yardımcı olanlara şimdidien teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortalama 30-40 rms yeterli olur.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
2+1 ya da 1+1 ses sistemi önerilerinizi bekliyorum bass kalitesi ve ses kalitesine öncelik veriyorum ses yüksekliği ortalama veya üzeri olursa iyi olur. yardımcı olanlara şimdidien teşekkürler.

ortalama 30-40 rms yeterli olur.
30/40rmsyi ben 6kg amfiyle zor alıyorum mahalleyle beraber müzik dinliyorum 1+1 sistemde 30w çok mantıklı gelmedi ama bütçe nedir

5000tly miş hi-fi sistem tercih edermisiniz ikinci el olacak şekilde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30/40rmsyi ben 6kg amfiyle zor alıyorum mahalleyle beraber müzik dinliyorum 1+1 sistemde 30w çok mantıklı gelmedi ama bütçe nedir
5k hocam belirttim. bende sony 5+1 kullanıyordum 15 yıllık bozuldu oda 150watt dı şuan z213 kullanıyorum 7rms aslında yeterli ama sony den sonra z213 çok yetmiyor o yüzden 30-40 demiştim.

5000tly miş hi-fi sistem tercih edermisiniz ikinci el olacak şekilde
iyi ise tercih edebilirim.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
5k hocam belirttim. bende sony 5+1 kullanıyordum 15 yıllık bozuldu oda 150watt dı şuan z213 kullanıyorum 7rms aslında yeterli ama sony den sonra z213 çok yetmiyor o yüzden 30-40 demiştim.
anladım hocam bu kadar bütçe varken tavsiyem hi-fi sistem olur odanız kule kolon koymaya yeterlimi yoksa bookshelfmi tercih edersiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
anladım hocam bu kadar bütçe varken tavsiyem hi-fi sistem olur odanız kule kolon koymaya yeterlimi yoksa bookshelfmi tercih edersiniz ?
odam müsait değil masaüstü kullanacağım. bütçe esneyebilir bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
tamamdır hocam bookshelf 16cm sürücülü birşeyler size yetecektir
sağolun hocam öneriniz var mı? bende çok anlamıyorum yeni yeni girişiyorum. müzik, film ve hikayeli oyunlar için alacağım.

presonus nasıldır?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
sağolun hocam öneriniz var mı? bende çok anlamıyorum yeni yeni girişiyorum. müzik, film ve hikayeli oyunlar için alacağım.

presonus nasıldır?
daha önce dinlemedim ama gürüiş seviyesi bir markaya benziyor konileri güzel fakat ben dediğim gibi daha önce deneyimlemedim

amfi olarak bu amfilerin detayları çok güzeldir daha küçük yada daha büyük birşeylerde bulunur
hoparlör olarak
detaylara inen sanat müziği vs. dinliyorsanız
kalite ve temiz ses bir tık daha sönük bas için
book shelflerde yoğun basslar alamazsınız ama attığım hoparlörler bu amfide çok tatlı ve tatmin edici ses verecektir

presonus nasıldır?
eğer yere koyabileceğiniz yereniz varsa set hoparlörü şeklinde kabinde alınabilir

presonus nasıldır?
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...or-seti-3-yollu-160-watt-lik-1114202178/detay bu kabinler büyüktür ama bassda boyundan beklenmeyecek performansı var ilk dinlediğimde şaşırmıştım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
daha önce dinlemedim ama gürüiş seviyesi bir markaya benziyor konileri güzel fakat ben dediğim gibi daha önce deneyimlemedim

amfi olarak bu amfilerin detayları çok güzeldir daha küçük yada daha büyük birşeylerde bulunur
hoparlör olarak
detaylara inen sanat müziği vs. dinliyorsanız
kalite ve temiz ses bir tık daha sönük bas için
book shelflerde yoğun basslar alamazsınız ama attığım hoparlörler bu amfide çok tatlı ve tatmin edici ses verecektir

eğer yere koyabileceğiniz yereniz varsa set hoparlörü şeklinde kabinde alınabilir
çok sağolun hocam modelleri araştıracağım bu ay full araştırmakla geçecek büyük ihtimal😀
masamda 16cm-16cm toplam 32cm yer var. yer sıkınıtsına da bir çözüm bulacağım.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
çok sağolun hocam modelleri araştıracağım bu ay full araştırmakla geçecek büyük ihtimal😀
o zaman bookshelflerde bakın ben olsam dali alırdım hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...amfi-tuner-bluetooth-modullu-1114613715/detay yer sıkıntısı varsa bu amfiyi alın hocam 15w rms veriyor şuan aynı entegreyi kullanan başka bir sony fh modelini amfi olarak kullanıyorum 15w güçte gayet tatmin edici performansı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
o zaman bookshelflerde bakın ben olsam dali alırdım hocam

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...amfi-tuner-bluetooth-modullu-1114613715/detay yer sıkıntısı varsa bu amfiyi alın hocam 15w rms veriyor şuan aynı entegreyi kullanan başka bir sony fh modelini amfi olarak kullanıyorum 15w güçte gayet tatmin edici performansı var
amfi için yer sıkıntısı yok masanın altında raf var. biraz baktım baktıkça bütçem artıyor🤣
galiba 15k ile kapatacağım ay sonunda.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
amfi için yer sıkıntısı yok masanın altında raf var. biraz baktım baktıkça bütçem artıyor🤣
valla ben wharfedale crystal 40+ jamo surraund 200 + sanyo dcx l4000 kullanıyorum ben işi baya abarttım

sesi 2 kademeye getiremiyorum artık depremden öncede sanyo ja2003 amfi vardı ama tabi o depremde enkazda gitti

bir zamanlar benim sistem buydu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,876
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
valla ben wharfedale crystal 40+ jamo surraund 200 + sanyo dcx l4000 kullanıyorum ben işi baya abarttım

sesi 2 kademeye getiremiyorum artık depremden öncede sanyo ja2003 amfi vardı ama tabi o depremde enkazda gitti

bir zamanlar benim sistem buydu
geçmiş olsun öncelikle. çok kıskandım sistemi bakalım ileride artık. bu işlerle abim ilgilenirken çok üst düzey sistemlerden dinleme imkanım oldu zevki biliyorum o yüzden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,084
Üyeler
153,166
Son üye
smht
Top Bottom