Neler Yeni

16 yaşında a1 ehliyet alıp küryelik yapsam polisler sıkıntı çıkarır mı ?

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam çalıştırıyor ama önemli olan yaş 16 olması şirket sorumluluk almaz
Nasıl ya. Ben şimdi gitsem iş verirler mi? Yaş 16 A1 ehliyet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ayrıca kendi motorun daha mantıklı olur diye biliyorum. Şirket motoruyla da çalışılır mı?

Veya ortalama bir kurye motoru ne kadar?

orcun nos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orçun
Nasıl ya. Ben şimdi gitsem iş verirler mi? Yaş 16 A1 ehliyet.

ayrıca kendi motorun daha mantıklı olur diye biliyorum. Şirket motoruyla da çalışılır mı?

Veya ortalama bir kurye motoru ne kadar?
Hocam kendi motorun olursa eziyet
paket atarken motor arza verir tekerleğin patlar bişi olur şirket sadece derki o paketi ister koş ister üç o paketi ver der ama şirket motoru okursa ararsın dersin bozuldu yenisini getirirler 16 yaşında resmî şirketlere giremesin 1,2 yer var yemek sepeti vb oda aile imzası ile alınıyor mesuliyet kabul etmiyorlar bide sigorta işlerini fln halletmen gerek

paket atarken motor arza verir tekerleğin patlar bişi olur şirket sadece derki o paketi ister koş ister üç o paketi ver der ama şirket motoru okursa ararsın dersin bozuldu yenisini getirirler 16 yaşında resmî şirketlere giremesin 1,2 yer var yemek sepeti vb oda aile imzası ile alınıyor mesuliyet kabul etmiyorlar bide sigorta işlerini fln halletmen gerek
Düzeltme
Ortalama bir kürye motoru 20,30 arası kendi motorunla çalışırsan Max 5,10k fazla alıcaksın ama o ztn motorun masraflarına gidicek ve motor ziyan olucak km açısından
Ve evet hocam bende 16 yaşındayım a1 ehliyet sahibiyim iş verirler 3,4 yerler görüştüm baya koş gel diyolar çırak sigortası vb halederiz diyorlar

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

Düzeltme
Ortalama bir kürye motoru 20,30 arası kendi motorunla çalışırsan Max 5,10k fazla alıcaksın ama o ztn motorun masraflarına gidicek ve motor ziyan olucak km açısından
Ve evet hocam bende 16 yaşındayım a1 ehliyet sahibiyim iş verirler 3,4 yerler görüştüm baya koş gel diyolar çırak sigortası vb halederiz diyorlar
Şimdi gidip yemeksepetine başvuru yapmak istesem alırlar mı?

Konuştuğunuz yerler neresi? Aile imzası sıkıntı değil. Yeter ki alsınlar. Eğer girebiliyorsam girerim. Peki çalışma saatleri ne?

Son düzenleme:

Berkarda

80+ Silver
Resmî şirketlerde kendi motorun olursa 35,45 arası fatura kesiliyor kalan 25k fln ama değişmiş olabilir şirket motoru ile 15,20 arası
OMG yeni iş buldum demekkii ayda 15 25 k kazanmak için kötü yollara düşmeye gerek yokmuş :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,614
Üyeler
140,673
Son üye
lord1850
Top Bottom