Neler Yeni

16 yaşında a1 ehliyet alıp küryelik yapsam polisler sıkıntı çıkarır mı ?

orcun nos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orçun
Bütçe
5
Merhabalar 16 yaşında ehliyet alıp küryelik yapmayı düşünüyorum resmi şirketler almaz reşit olmadığım için biliyorum.
Ama aklımdaki soru bi lokantada vb çalışsam polisler sıkıntı çıkarır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan
Merhabalar 16 yaşında ehliyet alıp küryelik yapmayı düşünüyorum resmi şirketler almaz reşit olmadığım için biliyorum.
Ama aklımdaki soru bi lokantada vb çalışsam polisler sıkıntı çıkarır mı ?
Çıkarmazlar diye biliyorum hocam.

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Araç sahibine ve ayrıca sana ceza yazılır bu tür durumlarda genelde araç muayenesi ve sigortasına da bakılır onlarda varsa ordan da sana girer. Ayrıca kast ve yeni yasa ile fosformu mont muhabbeti de sana girerse ayak üstü 20klık olursn.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araç sahibine ve ayrıca sana ceza yazılır bu tür durumlarda genelde araç muayenesi ve sigortasına da bakılır onlarda varsa ordan da sana girer. Ayrıca kast ve yeni yasa ile fosformu mont muhabbeti de sana girerse ayak üstü 20klık olursn.
düzeltme a1 zaten 16 yaşmış :D yasal olarak ceza yazamaz o halde. Ama o zman da şu doğuyor sana sigorta yapılması lazım. 16 yaşındaki birine sigorta yapacak lokanta bulursan olur bu iş.

orcun nos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orçun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bencede ya

düzeltme a1 zaten 16 yaşmış :D yasal olarak ceza yazamaz o halde. Ama o zman da şu doğuyor sana sigorta yapılması lazım. 16 yaşındaki birine sigorta yapacak lokanta bulursan olur bu iş.
Hocam çırak sigortası olur diye biliyorum dükkan motoru ile yapmayı düşünüyorum mt25 ile küryelik yapamam :) fosforlu mont fln önemli değil hocam şuan ztn birçok motorcu çeketi ışık vurunca parlayan cinsten

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
Hocam bencede ya

Hocam çırak sigortası olur diye biliyorum dükkan motoru ile yapmayı düşünüyorum mt25 ile küryelik yapamam :) fosforlu mont fln önemli değil hocam şuan ztn birçok motorcu çeketi ışık vurunca parlayan cinsten
sen herşeyi biliyorsun zaten. Yap sonucunu da yaz aydınlat bizi.

pıtır

80+

16 yaşındakileri nerdeyse her yer sigorta yapıyor zaten.Tam çalışıyorsa.

Berkarda

80+ Silver
peki bilenler varmı böyle bizim ordada kurye işleri var aylık ne kadar giriyor cebe sonra belki kargo şirketi hemen burada onlarada girerim sonra

orcun nos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orçun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
peki bilenler varmı böyle bizim ordada kurye işleri var aylık ne kadar giriyor cebe sonra belki kargo şirketi hemen burada onlarada girerim sonra
Resmî şirketlerde kendi motorun olursa 35,45 arası fatura kesiliyor kalan 25k fln ama değişmiş olabilir şirket motoru ile 15,20 arası

WhoCares

80+ Silver
sigortalı kurye hemde 16 yaşında rüyada olur ancak o dediğin asgari ücret bile alamayabilirsin ücretinide elden alırsın :kekw:

orcun nos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orçun
sigortalı kurye hemde 16 yaşında rüyada olur ancak o dediğin asgari ücret bile alamayabilirsin ücretinide elden alırsın :kekw:
Hocam herkes deli gibi kurye arıyor farkında mısınız ? Askeriden yüksek vermeyen yerde çalışmam.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver

Hocam A1 ehliyet ile yemeksepeti, trendyol, getir falan çalıştırmıyor diye biliyorum doğru mu? Yoksa yaparım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,621
Üyeler
140,674
Son üye
Yiğit Okumuş
Top Bottom