Neler Yeni

1600 AF a overclock yapmak için wraith prism yeterli mi?

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar 1600 af ı overclocklamak için wraith prism yeterli mi yoska t6 ultra mı almalıyım?
t6 ultra kasamda çok büyük durur ve tipi hoşuma gitmiyor o yüzden wraith prism alayım diyorum nediyorsunuz?

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar 1600 af ı overclocklamak için wraith prism yeterli mi yoska t6 ultra mı almalıyım?
t6 ultra kasamda çok büyük durur ve tipi hoşuma gitmiyor o yüzden wraith prism alayım diyorum nediyorsunuz?
belli bir oc ye kadar yeterli olur.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bünyamina

80+ Gold
4.1-4.2 düşünüyorum.
eğer wraith prism ile overclock kesin/iyi değilse t6 ultra alayım
ya ben t6 önermiyorum o kadar kaba bir şey estetik durmuyor ya ama senin için önemli değilse t6 birtık daha iyi

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
T6 daha performanslı ancak Wraith Prism de yeterli olur.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,210
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
300-350 butcem var.
Wraith prism 250 ye indirime giriyor genellikle, birdaha girerse alayim diyorum. Overclockta sikinti cikarmayacaksa tabi
Sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama biraz sesli çalışıyor kendisi. Yükte stok soğutucuya göre 10 dereceye kadar sıcaklık farkı mevcut.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,127
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom