Neler Yeni

1660s + i510400 f veya 2060+ i510400 f

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
knk 10k verilen bir bilgisayar sonuçta az para değil. 10400f ile 11400f ve 2060 ı 3060 gibi çok güzel bir ekran kartına yükseltmek 2600 TL ye değer bence. Demedi deme bu ssitemin fiyatı 1-2 güne artacak. Takip et.
Değebilir de bütçeyi çıkarmak zor olur bence.

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Teşekkürler bilgi için

power supply 550 w yeter mi yetmez ise power supply i çıkarıp başka power supply takabilir miyim
Yeterli olacaktır. İsterseniz ilerideki duruma göre değiştirebilirsiniz de o sizin elinizde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hüseyin Köse
Bu 2 sistem arasında kaldım biliyorum 2060 lı olan daha iyi fakat fiyat farkı var arada. Aradaki fiyat farkı değer mi ? Ve bu 2 sistemi değerlendirir misiniz ?

Başka bu fiyat bandında bilgisayar öneriniz varsa önerirseniz sevinirim.
CYBER değilde nova 10400f e bakabilirsiniz

bayramdr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik, Havacılık, Radar Sistemleri
Acaba bu sistemlerin kasası olan Corsair Spec-Delta'nın PSU'i nasıldır? Bir defa revizyon yapıldığını okumuştum. Şimdiki siparişlerde eski tip mi yeni tip mi PSU gönderilir acaba?
(Sanırım eski tip olanlar sarı PSU gibi bir şey okumuştum, aklımda bu şekilde kalmış.. Bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim)

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
knk 10k yı gözden cıkarmıssın şöyle kendini zorlayıp sunu alman yok mu? :D https://www.gaming.gen.tr/urun/6828...oc-12gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/
2.5 k az bir para mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D duyar kasmaya gerek yok. 2600 TL kolay kazanılmıyorsa 10k da kolay kazanılmıyor gidip 10k ya sistem almazsın ozaman. :D Ben zaten 2600 TL para değil al gitsin demiyorum sunduğu özellik farkları 2600 TL ye değer. Durumu varsa alır yoksa alamaz. Bu bir öneri sadece. :D Boş boş gelip duyar kasmaya gerek yok.
Bu duyar değildir adam gelip 10 k ya sistem atıyorsa 12.6 k ya sistem önermek çok mantıkız.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
2.5 k az bir para mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu duyar değildir adam gelip 10 k ya sistem atıyorsa 12.6 k ya sistem önermek çok mantıkız.
Kardeşim senin psikolojik sıkıntıların mı var :D Yazdıklarımı iyi oku. Alınır alınmaz yorumu yapmadım. Alternatif olarak eğer verebilme imkanı bütceyi zorlama imkanı varsa 2600 tlyi vermeye kat kat değecek özellikler sunan bir sistem attım. Arkadaşta çıkamam dedi ozaman 2060 mantıklı dedik. Yok 2600 TL az para mı? kolay kazanılmıyor bilmem ne demeye ne gerek var onu diyorum. :D Oyuncu bilgisayarı zevk işidir. Ben güzel bir öneri yaptım keşke alabilseydi. Sonradan görüp lann beee keşke bunu önceden görseydim dese daha mı iyi? Burası forum. Burda olmamızın amacı insanlara çeşitli ürünleri , indirimde ve güzel fiyatlı ürünleri birbirimize lanse etmek. Amaç bu. Ha alamayan alamaz. orası ayrı. Ama ben güzel fırsatları her zaman söylerim. Çoğu kişi de memnun.

Top Bottom