Neler Yeni

17.000 TL Bütçe Telefon Tavsiyesi - Ekim 2022

HoldMeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Semerci
Bütçe
17000
Merhaba arkadaşlar.

Konu başlığında da belirttiğim gibi 17.000 TL bütçem var ve hali hazırda kullandığım telefonum tabiri yerindeyse ölüyor. Android kullanmaktayım, bu nedenle android devam etmeyi düşünüyorum (yine de detaylı sebebiyle kesinlikle bu bütçeye iPhone 11 almalısın diyen varsa beklerim). Artıları ve eksileriyle beraber tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Not: Önden incelediğim örnekler Galaxy S22, S21 FE, S20 FE. Aralarında Samsung'dan başka yok, biliyorum, ama puan sıralaması yaptığımda da hem en yüksekleri bunlar, hem de marka güveni konusunda da bunlar güven veriyor. Fakat araştırınca gördüğüm batarya ömrü, ısınma gibi problemler ile donanım ve kamera farklılıkları karar vermemi zorlaştırıyor.

Not 2: Bu bütçe zar zor ulaşabildiğim üst sınır, ama bu demek değil ki daha ucuz tavsiyelere kapalıyım. Bu devirde kimse parasını çöpe atmak istemez sanırım. Bu nedenle daha ucuz olan tavsiyelere de açığım. Örneğin "A73/53 almalısın çünkü..." ya da "Boşa para harcama, Xiaomi Note 11 Pro işini görür." vs.

Tekrardan herkese teşekkürler.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Top Bottom