Neler Yeni

17 yasindayim bunlar birtek banami garip geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ahmet köklü
17 yasinda erkegim hayatim boyunca karsi cibsle cok az konusmusumdur ve cogunlugu sabaldan olmustur ondada yazili stilde hoc bir kiz eli tutmadim ve tutarsam buyuk ihtinal adrenalin salgilicak vucudum dayanamayip ciddi diyorum kendime ihtiyacim olan seyler aldim masa koltuk vb. Gibisinden ve kendime harcama yaptigim icin kendimi sekuler luks bir insanmisin gibi hissettim ama degilim ve gunaha giriyormus gibi hissettim rahat yasadigim icin namaz kilmak istiyorum bu yuzden misal acik bir kiz gorunce sadece bu o konu acisindan dusunuyorum ve asla bir kizla arkadas olamam kesinlikle ve 19 20 yasinda is sahibi olursam direkt evlenmek istiyorum kendim gibi sevgilisi olmamis sessiz temiz biri ile sehirdeki kizlarin icinden afedersiniz gecmis cok kisi var olmasa bile alkol sigara kullanimi cok fazla sigara alkol icen bir kiz kesinlikle masum degildri sizin dusunceleriniz neler

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
helal olsun! Hüsnü, kralın tacı yok git bi koşuda al gel.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
17 yasinda erkegim hayatim boyunca karsi cibsle cok az konusmusumdur ve cogunlugu sabaldan olmustur ondada yazili stilde hoc bir kiz eli tutmadim ve tutarsam buyuk ihtinal adrenalin salgilicak vucudum dayanamayip ciddi diyorum kendime ihtiyacim olan seyler aldim masa koltuk vb. Gibisinden ve kendime harcama yaptigim icin kendimi sekuler luks bir insanmisin gibi hissettim ama degilim ve gunaha giriyormus gibi hissettim rahat yasadigim icin namaz kilmak istiyorum bu yuzden misal acik bir kiz gorunce sadece bu o konu acisindan dusunuyorum ve asla bir kizla arkadas olamam kesinlikle ve 19 20 yasinda is sahibi olursam direkt evlenmek istiyorum kendim gibi sevgilisi olmamis sessiz temiz biri ile sehirdeki kizlarin icinden afedersiniz gecmis cok kisi var olmasa bile alkol sigara kullanimi cok fazla sigara alkol icen bir kiz kesinlikle masum degildri sizin dusunceleriniz neler
Karsi cinsle herhangi bi muhabbet kurmamanin nedeni kendin bile ibadet etmiyorken onlarin senin dininin gereksinimlerini yerine getirmemesi mi yoksa ben mi yanlis anladim cumle kurma ve giris gelisme sonuc olarak olay anlatmayi ogrenirsen cok mutlu oluruz forumca

eneskaya6

80+ Silver
insanları sınıflandırmamak lazımgenel konuşmakta sacma. Alkol içen birisini istemezsin çok normal ama alkol içen birine o.spu muamelesi cekmen sacma. lisede ergenlik dönemlerinde alkol içen belli bi tayfa bı tık oraya kayıyor ama ilerki yaşlarda insanlar kafa dağıtmak etkinlikte vs iciyor. Kızla niye arkadaş olmayacan normal arkadaş olabilirsin yani illa her kızı ilişki anlamında düşünmek zorunda değilsin. iş hayatında calışma arkadaşların olacak kadınlar diye yüzlerine mi bakmayacan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cümleleri anlamaya calısırken cektıgımız zorluk

mevlutkok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Mevlüt Kök
Tamam sekuler olmaya devam edin laik olmaya devam edin
birader kız görünce öyle düşünüyorum diyen zihniyet var sende ? ne anlatıyon ? Muhafazakar bir ailede büyümüşsün devam ettir işte sende. Seküler diye laf atacağına.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
17 yaşında olduğuna emin miyiz ? :kekw:

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,914
İsim
Hakan
acıklara laf edıyon bılader bıraz daha zorlasan ıncel olacan

Kara*

80+ Silver
dini açın falan yok dostum kendini çok rahat hissediyorsan gel şantiyede bi kum at bakalım. kız konusunda ergenliğin getirdiği huylar üstüne kimseyle etkinlik yapmadığın için çok özel bir şey gibi geliyor sadece. katıldığım kısım kızların patlak olması gerisi fıst. o yüzden sana 3 posta otuzbir yazıyorum günlük kullan.

Top Bottom