Neler Yeni

Öneri 170 TL KULAKLIK ÖNERİSİ ACİL!!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Galax Sonar 01 öneririm.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
James Donkey 710 iyi değilmi?
Bu bütçedeki kulaklıkların hepsi birbirine benziyor.
165-170 TL'ye alabileceğin çok seçenek yok, JD 710 o fiyata uygun modellerden.
İmkanın varsa bütçeni biraz daha arttır, gerekirse 1 ay geç sipariş ver ama kaliteli marka/model ürünlere yönel.

Ben şu an "Corsair Void Elite Surround" kullanıyorum, öncesinde de "Gamepower Medusa" kullanıyordum. (model isimleri link, tıklayıp inceleyebilirsin)
Emin ol 2 model arasında rahatlık, mikrofon kalitesi, ses doğruluğu vs. vs. vs. dağlar kadar fark var.
GP Medusa 200/250 TL civarında satılıyor, Void Elite'ı 500 TL'ye almıştım.

FroenT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İlkercan Aktemur
Bu bütçedeki kulaklıkların hepsi birbirine benziyor.
165-170 TL'ye alabileceğin çok seçenek yok, JD 710 o fiyata uygun modellerden.
İmkanın varsa bütçeni biraz daha arttır, gerekirse 1 ay geç sipariş ver ama kaliteli marka/model ürünlere yönel.

Ben şu an "Corsair Void Elite Surround" kullanıyorum, öncesinde de "Gamepower Medusa" kullanıyordum. (model isimleri link, tıklayıp inceleyebilirsin)
Emin ol 2 model arasında rahatlık, mikrofon kalitesi, ses doğruluğu vs. vs. vs. dağlar kadar fark var.
GP Medusa 200/250 TL civarında satılıyor, Void Elite'ı 500 TL'ye almıştım.
Çok doğru söylüyorsunuz fakat bütçemi aşıyor malesef peki JD710 hakkındaki düşüncelerinizi sorabilirmiyim?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Çok doğru söylüyorsunuz fakat bütçemi aşıyor malesef peki JD710 hakkındaki düşüncelerinizi sorabilirmiyim?
Eğer bütçem yok, zaman geçse bile daha fazla bütçe ayıramam diyorsan alabilirsin.
GP Medusa - JD 710 - Galax Sonar vs. hepsi aynı yazılımları kullanıyorlar.
Şahsen ben Medusa kullanırken memnun değildim,
En başta yazılımı düzgün çalışmıyordu, bazen kullanmak için komple silip tekrar yüklemen gerekiyordu vs.
Gidip 500-600 Liraya Corsair Void alamasan bile, en azından 250-300 TL civarındaki düzgün modelleri araştırmanı öneririm.

FroenT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İlkercan Aktemur
Eğer bütçem yok, zaman geçse bile daha fazla bütçe ayıramam diyorsan alabilirsin.
GP Medusa - JD 710 - Galax Sonar vs. hepsi aynı yazılımları kullanıyorlar.
Şahsen ben Medusa kullanırken memnun değildim,
En başta yazılımı düzgün çalışmıyordu, bazen kullanmak için komple silip tekrar yüklemen gerekiyordu vs.
Gidip 500-600 Liraya Corsair Void alamasan bile, en azından 250-300 TL civarındaki düzgün modelleri araştırmanı öneririm.
İlginiz için teşekkür ederim. Ama malesef Türkiye şartlarında o bütçeye çıkamam.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

FroenT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
İlkercan Aktemur
JD710'un şu anda satış fiyatı 169TL 7 kasım saat 19.00 da hepsiburada'da efsane kasım indirimi başlıyor 130-140TL olmasını bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

JD 710 al o zaman, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

JD 710 al o zaman, hayırlı olsun.
2 yıl garantisi var mesela 2 ay kullandım mikrofonu bozuldu kendi kendine servise gönderme hakkım varmı?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
2 yıl garantisi var mesela 2 ay kullandım mikrofonu bozuldu kendi kendine servise gönderme hakkım varmı?
Garanti şartlarını bilemem.
Öyle bir durumda tamir de edebilirler, "Kullanıcı hatası" diye geri de yollayabilirler.

Top Bottom