Neler Yeni

17K SİSTEM VS 19K SİSTEM

Aaahmt

80+ Silver
Bütçe
19000
Merhaba bütçem 19k sizce hangi kombinasyonu yapsam?
itopya da satılan 3060ti sistem ve gigabyte monitör

Sadece Rtx 3070 sistem monitör yok.

Oyun ve yazılım alanında bir şeyler yapmak istiyorum 3060ti ve gigabyte monitör alsam üzülür müyüm?

3060ti ve 3070 arasında ezici bir üstünlük var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Yani ikisi de ihtiyaçlarını görür ama oyun ve yazılımda görüntülü işler yapacaksan iyi de bir ips monitör lazım gibi , şu an ki monitörüne bağlı birazcık bana kalırsa

Aaahmt

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani ikisi de ihtiyaçlarını görür ama oyun ve yazılımda görüntülü işler yapacaksan iyi de bir ips monitör lazım gibi , şu an ki monitörüne bağlı birazcık bana kalırsa
Monitörü birkaç ay sonra almayı düşünüyordum hocam idareten dandik bir monitör var.
3060ti 3070 bu yazılım veya oyun konusunda farklı kartlar mı FPS değerleri ne kadar fark eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Yazılım konusunda sıkıntın olmasın derin öğrenme tarzı işler yapacaksan ikisi de işini görür zaten diğer yazılımları gözü kapalı yapar , oyun konusunda fps farkını hisseder misin bilmiyorum . 3070ti aldım bende onun yerine 3070 alıp yanına 2k monitör çekebilir miydim diye düşündüm bi an . Bence monitör ihtiyacına göre bi planlama yap 3070ti 'i 1080 de kullanıyorum şu an :D

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
2k oynayacaksan 3070 daha uzun süre götürür aşırı bir farkları yok ama.

Aaahmt

80+ Silver
Yazılım konusunda sıkıntın olmasın derin öğrenme tarzı işler yapacaksan ikisi de işini görür zaten diğer yazılımları gözü kapalı yapar , oyun konusunda fps farkını hisseder misin bilmiyorum . 3070ti aldım bende onun yerine 3070 alıp yanına 2k monitör çekebilir miydim diye düşündüm bi an . Bence monitör ihtiyacına göre bi planlama yap 3070ti 'i 1080 de kullanıyorum şu an :D
Teşekkür ederim abi çok güzel noktaya değindin ben şu an çalışamıyorum babamada yük olmak istemiyorum acaba ilerki süreçte monitör alabilir miyim diye düşünüyorum.
Biraz araştırma yapıp karar vereceğim ilgin için teşekkür ederim abi hayırlı geceler

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Ne demek kolay gelsin yazılım konusunda bir şey merak edersen sorabilirsin :D

Aaahmt

80+ Silver
Ne demek kolay gelsin yazılım konusunda bir şey merak edersen sorabilirsin :D
Abi henüz bilgi sahibi değilim ama kendimi bu alanda geliştirme mecburiyetindeyim okul yok, iş yok 17 yaşındayım ayrıca biraz sağlık sorunlarım var çevremdeki işleri yapamıyorum bir şekilde yazılım ve internetten para kazanma alanına girmem lazım bu serüvene bir şekilde başlayacağım

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba bütçem 19k sizce hangi kombinasyonu yapsam?
itopya da satılan 3060ti sistem ve gigabyte monitör

Sadece Rtx 3070 sistem monitör yok.

Oyun ve yazılım alanında bir şeyler yapmak istiyorum 3060ti ve gigabyte monitör alsam üzülür müyüm?

3060ti ve 3070 arasında ezici bir üstünlük var mı?
İki kart arasında ciddi bir fark yok. Ama kalan parçalar birebir aynı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Abi henüz bilgi sahibi değilim ama kendimi bu alanda geliştirme mecburiyetindeyim okul yok, iş yok 17 yaşındayım ayrıca biraz sağlık sorunlarım var çevremdeki işleri yapamıyorum bir şekilde yazılım ve internetten para kazanma alanına girmem lazım bu serüvene bir şekilde başlayacağım
Çok geçmiş olsun kardeşim her şeyden önce sağlık umarım kısa sürede atlatırsın ayrıca ben de bilgisayar mühendisiyim ilerde belki merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin kesinlikle burada olduğum bir zamanda cevaplarım seve seve

Aaahmt

80+ Silver
İki kart arasında ciddi bir fark yok. Ama kalan parçalar birebir aynı mı?

3070 alacağım benzeri sistem 19k
Mesaj otomatik birleştirildi:

3060ti alırsam alacağım sistemi atayım.
3070 ise benzeri bir sistem atayım bir dakika lütfen
3060ti alırsam muhtemelen bu sistem olacak

Çok geçmiş olsun kardeşim her şeyden önce sağlık umarım kısa sürede atlatırsın ayrıca ben de bilgisayar mühendisiyim ilerde belki merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin kesinlikle burada olduğum bir zamanda cevaplarım seve seve
Teşekkür ederim abim Allah razı olsun bu sektöre adım atabilirsem ilgili konularda yardım isteyebilirim ❤️

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

3070 alacağım benzeri sistem 19k

3060ti alırsam muhtemelen bu sistem olacak

Arada çok ciddi bir fark yok 3060Ti olan alınabilir.

Bu arada alırsan SSD yi en alttaki modele düşür hem sistem fiyatı düşer hem daha iyi bir SSD kendisi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,959
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom