Neler Yeni

18.000TL Render+Oyun Sistem Önerisi

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
İnno3d twinx2 1650super kullanıyorum.
İnno3dnin en düşük seviye soğutma çözümü
O.C yaptım UV yapmadım

Furmark 63 derece
Occt 64
GTA 5 58 ultra ayarlar
Fan ayarları %40 sabit bunları yaparken.

Yani gördüğün gibi ejderha logosu şart değildir hatta ondan daha şart bu markalar.
demek istedigim su palit diger kartlardan daha iyi deseydim ayni yorumu farkli bicimde yazcaktin her turlu lincliyorsunu oku gec kardesim tartisma yapiyoruz benim önerim asus benchmark teslerinde o daha iyi

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
demek istedigim su palit diger kartlardan daha iyi deseydim ayni yorumu farkli bicimde yazcaktin her turlu lincliyorsunu oku gec kardesim tartisma yapiyoruz benim önerim asus benchmark teslerinde o daha iyi
İlk önce düzgün yaz
2- Palit diğer kartlara göre daha F/P gibi doğru bir cümle kurmak varken palit kötü alma.babam dedi kaynım dedi diye bir laf söylüyorsun linç yememek için.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
İlk önce düzgün yaz
2- Palit diğer kartlara göre daha F/P gibi doğru bir cümle kurmak varken palit kötü alma.babam dedi kaynım dedi diye bir laf söylüyorsun linç yememek için.
basta oyle dedim "palit kötü alma" cümlesini kurmadim "palit alma bence" dedim bakabilirsin

dogru sonradan dalga gectim

ansaglam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Numan Sağlam
Yorumlarınıza göre Inno3D NVIDIA GeForce RTX 3070 IChill X4 ekran kartını değerlendiriyorum, yine yurtdışı ve yurtiçi yorumları incelediğimde gayet makul alınır duruyor. Ekran kartı tipini pek önemsemiyorum ama aynı özelliklerde Palit'ten daha uygun fiyatlı olduğu için bunu tercih edebilirim incelemeye devam ediyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,865
Üyeler
147,955
Son üye
RevisorySine1
Top Bottom