Neler Yeni

(+18) Esenyurt'taki bir tekelde Meksika dalgası yaşanıyor.

Rulep

80+ Gold
2 el ayağına ateş etmeye çalışıyor fakat 2 kişi ile bogustugu ve kafasında şişe patladığı için mümkün olmuyor işte
İstese sıkar adamın öyle bir amacı yok 2.kişi sonradan geliyor o saatten sonra yapacak bir şey keşke o silahı hiç çıkarmasaymış dövüp bırakırlardı

NightWish2434

80+ Silver
yapması gereken en doğru şey tamam abi, büyüksün abi, deyip kroları göndermek ve sonrasında polise haber vermekti. allah rahmet eylesin çok genç yaşta ölmüş. umarım yakalanmayan diğer 2 mafya bozuntusu da kısa sürede yakalanır.
Babasını arasa yuksek ihtimalle 4 ölü olacaktı. Birde mafya bozuntusu değil *Kürt*
Mesaj otomatik birleştirildi:

serbest kalırsa şaşırmam

-18 izlemesin diyor da ben alışığım kanlı saldırılara çok fazla kanlı dizi falan izlerim ve alıştım Türkiye'de sıradan gün gibi bir şey artık

kural olmasa bir şey diyeceğim @Abdullah Hacıgül abi lütfen böyle şeylerde sövme serbest olsun ya
Bende 16yım ama v@hşet benim için sorun değil. Hatta savcı olmayı düşünüyorum

NightWish2434

80+ Silver

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
normalde vahset içerikleri izlemeye alışığımda bunu izleyince bi kötü oldum lan

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Twitterda gezerken denk geldim.

Olay: 2 kardeş (tarık özer ve murat özer) ve bu kardeşlerden birinin (tarık'ın) oğlu (azat özer) alacak verecek meselesine ithafen tekel sahibinin attığı story'i görür (olayın o kısmını bilmiyorum ama tekel sahibi sarhoşmuş ve babasının icraya verildiğinin kağıdını storye atıp üstüne adres burası gelin yazmış diye duydum) ve tekele giderler. önce sakince babanı ara gelsin derler aramayıp atar yapınca da ortalık meksika sokaklarına dönüyor. olayda 2 kişi (tekel sahibi ve bir arkadaşı) 0lüyor ve diğer arkadaşı da yaralanıyor. suçlulardan murat özerde gözaltına alınmış.

Benim fikrim: çok saçma bir alacak-verecek davasına tekel sahibinin babası yüzünden tekel sahibi ve 2 arkadaşı vuruluyor. babası da yüksek ihtimalle 0ldürüldü onunda haberi düşecek. üzücü olan ise hem tekelcinin hemde basan adamların bireysel silahlanmanın nasıl arttığını görmem oldu. ve birde suçlular yatsa yatsa 2 yıl yatıp çıkıcaklar.

Sizin görüşlerinizide merak ettim.

KESİNLİKLE -18 OLANLARIN BAKMASINI TAVSİYE ETMİYORUM

Adamdaki cesarete bak dusunmeden tetige basti defalarca muz cumhuriyeti mi bura buda elini kolunu sallayarak gezicrk mi

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,549
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Müșterilere üzüldüm ha düșünsene bir markette alıșveriș yapıyosun denyonun biri gelip sıkıyor.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
yapması gereken en doğru şey tamam abi, büyüksün abi, deyip kroları göndermek ve sonrasında polise haber vermekti. allah rahmet eylesin çok genç yaşta ölmüş. umarım yakalanmayan diğer 2 mafya bozuntusu da kısa sürede yakalanır.
dediğinizin imkanı yok adamların amacı zaten babasına sıkmak yapması gereken ayağa değil göğüse biryerlere sıkı adamların 4ünüde indirmekti zaten adamların bellerinde silah belli nefs-i müdafaa dan hapsede girmezdi

İstese sıkar adamın öyle bir amacı yok 2.kişi sonradan geliyor o saatten sonra yapacak bir şey keşke o silahı hiç çıkarmasaymış dövüp bırakırlardı
sanmıyorum hocam adamlar zaten babasına sıkmaya gelmiş olay belli illaki sıkarlardı

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ

NightWish2434

80+ Silver
normalde vahset içerikleri izlemeye alışığımda bunu izleyince bi kötü oldum lan
Bende bı tık öyle oldu ilk 15 dakika felan sonra geçti

Adamdaki cesarete bak dusunmeden tetige basti defalarca muz cumhuriyeti mi bura buda elini kolunu sallayarak gezicrk mi
Öyle maalesef

Müșterilere üzüldüm ha düșünsene bir markette alıșveriș yapıyosun denyonun biri gelip sıkıyor.
Arkadaşları sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,931
Üyeler
153,785
Son üye
feuxlive
Top Bottom