Neler Yeni

18 yaş altı için banka kartı önerisi

doqixd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Doğukan Mercan
Merhaba. 18 yaş altı için hesap açabileceğim en iyi banka hangisi? Şu anda İş Bankası İlk İmza Hesabı kullanıyorum ama memnun değilim yalnızca tek alıcıya EFT yapabiliyorum yeni alıcı eklemek için şubeye veli ile gitmek gibi saçma sapan ve uzun prosedürleri var internette araştırdım ama düzgün bir bilgiye ulaşamadım sorunsuz internet alışverişi yapabileceğim EFT ve havale ücreti olmasa daha iyi olur şimdiden teşekkürler.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Papara.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
EFT ve Havale ücreti olmasa daha iyi olur dediğin için Enpara önereceğim ben de şu an sabit olarak onu kullanıyorum zaten. Dışında bahsettiğin prosedüre seni tutmayan (reşit olmadığın için) herhangi bir banka yok, yani ne yazık ki kullanamazsın. Neredeyse her bankada hesabım var, ilk imza hesabını da İş Bankasında kullandım senin gibi sen yine şanslısın eft 1 kişiye de olsa eft yapabiliyorsun, benim dönemimde eft yapmana izin verilmiyordu. Sadece havale vardı. Söylediğim gibi tavsiye edebileceğim reşit olmadan kullanabileceğin en iyi banka İş Bankası gibi duruyor, benim o dönemlerde hesabıma ayda asgari ücretten fazlasının girdiği de oluyordu ama hiçbir sorun yaşamamıştım (bloke v.s.).

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,220
İsim
Oozdmrsm

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,869
İsim
Mert Can Ergün
Papara

NightWish2434

80+ Silver
Merhaba. 18 yaş altı için hesap açabileceğim en iyi banka hangisi? Şu anda İş Bankası İlk İmza Hesabı kullanıyorum ama memnun değilim yalnızca tek alıcıya EFT yapabiliyorum yeni alıcı eklemek için şubeye veli ile gitmek gibi saçma sapan ve uzun prosedürleri var internette araştırdım ama düzgün bir bilgiye ulaşamadım sorunsuz internet alışverişi yapabileceğim EFT ve havale ücreti olmasa daha iyi olur şimdiden teşekkürler.
herkese para göndermek istiyorsan (iban) papara
Mesaj otomatik birleştirildi:

İbanı yok paparanın. Tek avantajı cashback ler olabilir. Ve her istediğin kişiye ibandan para atamıyorsun.
nasıl atamıyorsun bal gibi atıyorsun

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa tsn
İbanı yok paparanın. Tek avantajı cashback ler olabilir. Ve her istediğin kişiye ibandan para atamıyorsun.
Nası atamıyorsun ben gayet atıyorum ibana para bankada hessabından da hesabıma eftde geliyor

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,540
İsim
ali
Garanti genç card

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,220
İsim
Oozdmrsm
Nası atamıyorsun ben gayet atıyorum ibana para bankada hessabından da hesabıma eftde geliyor
Allah aşkına Paparada kendinden başkasının ibanına nasıl para atıyorsun gostersene

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa tsn
Allah aşkına Paparada kendinden başkasının ibanına nasıl para atıyorsun gostersene
50EB7D4D-B75D-4F31-B3EC-613D555054B2.jpeg
E13406AB-04BC-42BE-814D-FC0D0EEFE329.jpeg

Banka transferi yazan bana gelen İbana transfer yazan benim gönderdiğim :)

alkolikpanda

80+ Bronze
guveyt türko var paparayla falan uğraşmayın ya gidin normal akbankdan falan banka kartınızı çıkartın mis gibi kullanın onlar çoluk çocuk işi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,136
Üyeler
147,479
Son üye
Batsman34
Top Bottom