Neler Yeni

18 yaş altı uygulama reklamlarından gelir vergisi

Snipool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Harun Güngör
İnternette üç beş bir yere baktım fakat belli bir miktar olması konusunda bir şeye rastlamadım eğer bilginiz varsa daha da açar mısınız belli bir miktar konusunu.
internet uzerinden kazancta 25000 tl sartı olması lazım. 25000 tl yı gecmıyorsa sorun yok. her uygulamayı farklı birinın uzerıne yap geç :D

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Uygulama içerisindeki reklamları Google Adsense ile sağlayacaksan çekebiliyorsun, web sitelerim var, adsense ile 2-3 senedir para çekebiliyorum, ama babanla konuşup 18 yaş altı banka hesabı açtırtman gerekiyor iban vs. için , ben zamanında öyle yapmıştım. Değiştiyse bilmiyorum.

Fresha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Fırat
internet uzerinden kazancta 25000 TL sartı olması lazım. 25000 TL yı gecmıyorsa sorun yok. her uygulamayı farklı birinın uzerıne yap geç :D
Yanlış anlamadıysam toplam kazanç 25 Bin tl yi aşmadığı sürece vergi ödemek zorunda değilim değil mi ?

14 yaşındayım ve yazılım hakkında belli bir bilgiye sahibim ve bir uygulama geliştirmek istiyorum fakat bu uygulamada olacak reklamlardan elde edilen gelirin vergilendirmesi nasıl olur hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bende birkaç arkadaşımla bir proje üzerinde çalışıyorum kardeşim sana tavsiyem uzman birine danışman ailenle birine gidin bir yol bulursunuz. Kafanı bununla doldurma projene odaklan bir şekilde çözülür vergi işleri.

Snipool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Harun Güngör
Yanlış anlamadıysam toplam kazanç 25 Bin TL yi aşmadığı sürece vergi ödemek zorunda değilim değil mi ?
youtube gelirleri boyle acıklanmıstı ozaman ki duzenlemede. buda dahıl olabilir bu içerige. sen yine o yasayı ıyıce ıncele

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İnternette üç beş bir yere baktım fakat belli bir miktar olması konusunda bir şeye rastlamadım eğer bilginiz varsa daha da açar mısınız belli bir miktar konusunu.
"Sanırım" dedim. Miktar konusunda bilgim yok maalesef mali müşaviri daha iyi bilir.

Fresha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Fırat

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,002
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Uygulama geliştiricisi değilim, maalesef pek bir fikrim yok.

Fresha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Fırat
Uygulama geliştiricisi değilim, maalesef pek bir fikrim yok.
Donanım Arşivi YouTube kanalından para kazanıldığı için bir bilginiz olabileceğini düşünmüştüm. Gene de cevabınız için teşekkürler.

Top Bottom