Neler Yeni

18400TL ye (3 Taksit) PlayStation 5 Slim alınır mı?

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Merhaba
Playstation 5 Slim alacağım. 17000TL ye nakit olarak var ama taksitli alacağım için pazaryerlerinden kart ile almam lazım. Geçtiğimiz haftalarda pazaryerleri playstation 5 slim için komisyon almamış kampanya yapmışlar (trendyol ve n11). Bu kampanya nedeniyle 17000TL ye taksitli satılıyordu ama benim kart ekstre tarihim cumartesi o yüzden hala bekliyorum 1400TL zarardayım. Sorum başlıktaki gibidir bu fiyata alınır mı? Fiyatı düşer mi beklemeli miyim? Son 6 ayki fiyat grafiğini ekledim.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15.2 KB · Hit: 24

yerçileği

80+ Bronze
Merhaba
Playstation 5 Slim alacağım. 17000TL ye nakit olarak var ama taksitli alacağım için pazaryerlerinden kart ile almam lazım. Geçtiğimiz haftalarda pazaryerleri playstation 5 slim için komisyon almamış kampanya yapmışlar (trendyol ve n11). Bu kampanya nedeniyle 17000TL ye taksitli satılıyordu ama benim kart ekstre tarihim cumartesi o yüzden hala bekliyorum 1400TL zarardayım. Sorum başlıktaki gibidir bu fiyata alınır mı? Fiyatı düşer mi beklemeli miyim? Son 6 ayki fiyat grafiğini ekledim.
bence beklenmeli yaz sezonundayız illaki tekrar kampanyalar olacak

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence beklenmeli yaz sezonundayız illaki tekrar kampanyalar olacak
Bilmiyorum çıktığı günden bu yana en ucuz fiyat bu sanırım piyasa çok hareketli riske atmaya gerek var mı bilemiyorum

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Furkan Görür
qnb trendyol kredi kartı için başvuru yapın. Onaylanırsa trendyolda faizssiz 6 taksit ile alabilirsin ben öyle yapmıştım ps5 için.

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001

yerçileği

80+ Bronze
kahraman konsol + flytechonolgy piyasada en iyiler bunlardır bunlarda bir araştır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam onlar istanbulda ben ise denizlideyim oradan almam zor
kargo vs. yapıyorlar mı sor mailorder üzerinden ödeme alıyor bazıları sonrada kargoluyor

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
kahraman konsol + flytechonolgy piyasada en iyiler bunlardır bunlarda bir araştır

kargo vs. yapıyorlar mı sor mailorder üzerinden ödeme alıyor bazıları sonrada kargoluyor
Kahraman konsol %10 komisyon alıyormuş sanırım yine daha pahalı oluyor

Halkbank paraf var bende mail order ile tek çektirsem sonradan bankaya taksit yaptırsam ne kadar komisyon alır bilgisi olan var mı

Top Bottom