Neler Yeni

18K Sistem Toplama/Hazır Fark Etmez

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Bütçe
18000
Arkadaşlar bildiğini üzere sistem alıcam babam akşama kadar süre verdi bul beni ara dedi ben de bunu beğendim ama alternatif olarak 18k altı herhangi bir sistem varsa atabilir misiniz ekran kartı ve işlemciyi belirtin 18kya ne gelir diye tek tek toplamak gerekirse diye ben ona göre toplarım sizin dediğiniz ekran kartı ve işlemciyle

Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bildiğini üzere sistem alıcam babam akşama kadar süre verdi bul beni ara dedi ben de bunu beğendim ama alternatif olarak 18k altı herhangi bir sistem varsa atabilir misiniz ekran kartı ve işlemciyi belirtin 18kya ne gelir diye tek tek toplamak gerekirse diye ben ona göre toplarım sizin dediğiniz ekran kartı ve işlemciyle

@WörWind @Windows 10 Aşığıyım @Che_

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Mesaj otomatik birleştirildi:

@WörWind @Windows 10 Aşığıyım @Che_
En mantıklı bu su an normalde amd kartlı sistem mümkün olduğu sürece atmamaya çalışırım ama DDR 5 olması büyük avantaj.

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En mantıklı bu su an normalde amd kartlı sistem mümkün olduğu sürece atmamaya çalışırım ama DDR 5 olması büyük avantaj.
tamamdır hocam zaten bu fiyata galiba 5600 6700xt var diye biliyorum ki onlarda o kadar güçlü değil bunun yanında

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
tamamdır hocam zaten bu fiyata galiba 5600 6700xt var diye biliyorum ki onlarda o kadar güçlü değil bunun yanında
Ekran kartı daha iyi olsa bile DDR 5 daha mantıklı hem ileriye dönük olur.

Top Bottom