Neler Yeni

🔥 %18'lik KDV artık %20 oldu! Noter, tapu, pasaport vb tüm harçlara zam!

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Ülkelerde sgkler her zaman zarar eder. Bunların açığı diğer kurumların kar oranlarıyla kapatılır. Diğer kurumlarında zarara girmesi sgk’yi etkiler.
Şu an hastaneler çok iyi olabilir ancak randevu yok. Bi farkı var mı ? -Mercedesin varken benzin alamamaya benzer- acil dışında randevu yokken. Hastanelerin ultra süper lüks olması ne ifade eder?

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Bu kadar parayı ne yaptı bu zaten beleşe yaşıyor
Diplomasız gürcünün şimdiye kadar aldığı örtülü ödenek paraları

25szt05a_ist-izm-ant-ank-trb-adn.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,906
İsim
Emir Yusuf
Ülkelerde sgkler her zaman zarar eder. Bunların açığı diğer kurumların kar oranlarıyla kapatılır. Diğer kurumlarında zarara girmesi sgk’yi etkiler.
Şu an hastaneler çok iyi olabilir ancak randevu yok. Bi farkı var mı ? -Mercedesin varken benzin alamamaya benzer- acil dışında randevu yokken. Hastanelerin ultra süper lüks olması ne ifade eder?
Dostum bırakın şu yalanı artık, randevu nasıl yok? Randevu sisteminin resetlenmesi gün içinde 2 kere oluyor. Biri öğleden sonra 3-4 gibi diğeri ise gece 12'den sonra. Sen randevu almayı bilmiyorsan yapılan hastanelere niye suç atıyorsun?

Berkarda

80+ Silver
sebebi ekonomik ama bari eskiden hizmet yoktu şimdi azda olsa var be bi doktor tanıdığım dediki dolu gösteriyor doktorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kardesini yesinler aslan parcasi
seninkini yemis demekki biliyon

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,395
İsim
Olcay akbulut
Uygunsuz davranış
Cebine iki kurus para giren ulkenin sorunlarini unutuyor, kendinize sayginizi gectim bari durumu yetmedigi için intihar eden yurttdaslariniza sayginiz olsun **

sebebi ekonomik ama bari eskiden hizmet yoktu şimdi azda olsa var be bi doktor tanıdığım dediki dolu gösteriyor doktorlar

seninkini yemis demekki biliyon
********** misin berk nasil bir cevap bu?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Dostum bırakın şu yalanı artık, randevu nasıl yok? Randevu sisteminin resetlenmesi gün içinde 2 kere oluyor. Biri öğleden sonra 3-4 gibi diğeri ise gece 12'den sonra. Sen randevu almayı bilmiyorsan yapılan hastanelere niye suç atıyorsun?
Hastaneye suç atmadım. Göz komtrolüne gitmek için 3 hafta bekledik. Ve iptal oldu ?
Mecburen özele gitmek zorunda kaldım.

Berkarda

80+ Silver
Cebine iki kurus para giren ulkenin sorunlarini unutuyor, kendinize sayginizi gectim bari durumu yetmedigi için intihar eden yurttdaslariniza sayginiz olsun **

********** misin berk nasil bir cevap bu?
ne alaka o bana laf sokuyor bende cevabını verdim

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,578
İsim
Emre Zengin
Huawei P10 Lite ile 5 sene daha devam :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç