Neler Yeni

1k-1.5k bandında tercihen blue switch klavye önerileri

Godyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Tunç
1k-1.5k bandında tercihen blue switch klavye önerileri arıyorum başka renk switch önerilerinize de açığım iyi forumlar

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Mustafa
1k-1.5k bandında tercihen blue switch klavye önerileri arıyorum başka renk switch önerilerinize de açığım iyi forumlar
Merhaba bana kalırsa blue için o kadar yüksek bütçelere çıkma bence çünkü iki gün sonra tabi bu 2 gün belki ama 6-7 ay sonra kesinlikle baskasını bırak kendi basın ağrıyacak diyebilirim bence 500-600 bandına mavi alıp hevesin geçsin daha sonra sarı kahverengi kırmızıyı denersin

..............

80+ Bronze
Blue almanı önermem bir süre sonra gerçekten gürültü gibi geliyor çıkardığı ses bence kırmızı- kahverengiye yönel

Godyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ege Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba bana kalırsa blue için o kadar yüksek bütçelere çıkma bence çünkü iki gün sonra tabi bu 2 gün belki ama 6-7 ay sonra kesinlikle baskasını bırak kendi basın ağrıyacak diyebilirim bence 500-600 bandına mavi alıp hevesin geçsin daha sonra sarı kahverengi kırmızıyı denersin
Merhabalar hocam, yıllardır profesyonel olarak fps oyunları oynarım çoğu switch klavyeyi denedim mavi de dahil bunlara ama haklısınız bir süre sonra sıkabilir, siz aklınızdaki 1.5k ya kadar olan önerilerinizi yoruma bırakabilirseniz sevinirim mavi switch olarak da bir şeyler önerebilirsiniz isterseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuandaki klavyem kırmızı switch ve sesini de hissiyatını da pek beğenmiyorum kullandığım klavyeden de sebep olabilir bu. Blue switchdeki click seslerini beğeniyorum ona benzeyen ve daha az gürültülü bir switch önerebilirseniz bakmak siterim

..............

80+ Bronze
Merhabalar hocam, yıllardır profesyonel olarak fps oyunları oynarım çoğu switch klavyeyi denedim mavi de dahil bunlara ama haklısınız bir süre sonra sıkabilir, siz aklınızdaki 1.5k ya kadar olan önerilerinizi yoruma bırakabilirseniz sevinirim mavi switch olarak da bir şeyler önerebilirsiniz isterseniz
Mesaj otomatik birleştirildi:
muhtemelen klavyenizle alakalıdır ama o zaman bir de kahverengi bakın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,188
İsim
Murat Orhan

mertlua

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Mert Güneş
blue switch bir süre sonra sesi yüzünden pişman ediyor daha yeni aldım ama keşke blue almasaydım sesten rahatsız olmam diyorsan al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,702
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom