Neler Yeni

1ms ips monitörmü yoksa 1 ms tn monitörmü ikiside 144 hz yardım edin

PusHRainS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
oğuz
iki tane monitör arasında kaldım ikiside 144 hz 1 ms csgo pubg tarzı oyunlar oynuyorum ama filmde izliyorum fps oyunculaı için genellikle tn panel önerirler ms farkı yüzünden bunların ikiside 1 ms sizce hangisini seçmeliyim

Cosmo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Yusuf Arda Özevin
IPS sana daha canlı renkler sunacaktır fakat oyunlarda tepki süresi bakımından en iyisi TN paneldir tasarımcı isen IPS oyun oynacaksan TN öneririm .
Ben şahsen oyun oynacağım için TN panel alacağım.

PusHRainS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IPS sana daha canlı renkler sunacaktır fakat oyunlarda tepki süresi bakımından en iyisi TN paneldir tasarımcı isen IPS oyun oynacaksan TN öneririm .
Ben şahsen oyun oynacağım için TN panel alacağım.
İYİ AMA İKİSİDE 1MS

ultrAslan

80+ Bronze
Fiyat ve model atarmısın ? tn panel alacaksan asus dışında marka önermem( vg278qr kullanıyorum tn panel)

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mustafa Köse
iki tane monitör arasında kaldım ikiside 144 hz 1 ms csgo pubg tarzı oyunlar oynuyorum ama filmde izliyorum fps oyunculaı için genellikle tn panel önerirler ms farkı yüzünden bunların ikiside 1 ms sizce hangisini seçmeliyim
Merhaba ıps panel olarak VP249QGR Asus un modeline bakabilirsin oldukça başarılı ama Fiyat olarak üsttüne koya bilirsen VG24VQ modeli oldukça daha iyi VA panel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur Çömlek
Ben ASUS vg278q kullanıyorum oldukca memnunum eğer bütçeni aşmazsana sana vg278 modelini öneririm ama forumda son zamanlarda herkesın bahsettıgı tuf modelı var cevaplardada belirtmiş arkadaşlar onuda dusunebılırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
kardeş pro csgo oynamıyosan hatta esporcu değilsen tn panele gerek yok ips panel al her alanda rahat edersın o 1 ms falan senın hissebileceğin bişe değil 2 side 1ms ama o maxımum yanı zorlasa verır gibi düşün ben va panel kullanıyorum 2 sının ortası ama ips al renkler öenli film izlersin hikaye modu oyun oynarsın ips den pişman olmazsın ben va panel aldım renkler çok soluk gibi geldi pişman oldum ama nvidia denetim masasından doygunluk ayarlarını filan yaptım renklendi.

*!Price!*

80+
Film vb şeyler izleyeceksen tabikide IPS ama genellikle fiyatları yüksek oluyor fiyat bakımından TN alabilirsin ama bütçen varsa IPS almanı tavsiye ederim sıralama şu şekilde gidiyor IPS-VA-TN

Film vb şeyler izleyeceksen tabikide IPS ama genellikle fiyatları yüksek oluyor fiyat bakımından TN alabilirsin ama bütçen varsa IPS almanı tavsiye ederim sıralama şu şekilde gidiyor IPS-VA-TN
Oyun oynuyorsan kesınlıkle TN panel onerırım. yorumlarda önerilen Asus Tuf serısıne bakabılırsın

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
tabii ki IPS
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tercihlerimden biri zaten vp249qgr :)
Kendim kullanıyorum efsane bir monitör TN paneller genelde 1 gtg tepkime süresine sahiptir IPS paneller ise 4 gtg ve 1 mprt tepki süresine sahiptir. Aradaki 3 ms farkı hiçbir şekilde hissetmezsin, 5 msden sonrası rahatsız etmeye başlar. TN alarak gözlerine yazık etme, IPS al geç.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,961
Üyeler
153,478
Son üye
perti3131
Top Bottom