Neler Yeni

Yardım 1TB / 2TB M2 SSD ÖNERİ F/P

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Hocam neyi sorguluyorsunuz? Bir insan neden dolandırılmak istesin? Onlarca insan var dolandırılan biz de onlardan biri olup tecrübe mi kazanalım?
forumda bos bos konular bos bos muhabbetler. m2 ssd alıp hb amazon trendyol vb. hiç dolandırılan gormedim. bombos bir m2 konusu arastırsa neyin ne oldugunu anlıcak ona gore alır zaten bedavadan konu acıyor 9-15yaş aralığı forumda kirlilik yaratıyor

ShaQLaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yiğit
Fiyat Performans Ssd lerinden birisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

forumda bos bos konular bos bos muhabbetler. m2 ssd alıp hb amazon trendyol vb. hiç dolandırılan gormedim. bombos bir m2 konusu arastırsa neyin ne oldugunu anlıcak ona gore alır zaten bedavadan konu acıyor 9-15yaş aralığı forumda kirlilik yaratıyor
Hocam forumun amacı yardım almak değil mi ? araştıramamış veya bilmiyor olabilir neden böyle bir tavır aldın Bırak sorsun zaten boş bir konuysa bakmadan geç ?

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Fiyat Performans Ssd lerinden birisi

Hocam forumun amacı yardım almak değil mi ? araştıramamış veya bilmiyor olabilir neden böyle bir tavır aldın Bırak sorsun zaten boş bir konuysa bakmadan geç ?
forumun amacında aynı bilgiden 800tane baslık var

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
pctoplayıcısı2109
Hızına bakma G2 dram bulunduruyor.
anladım peki ondan alıcam bakalım

vatandan ama daha pahalı ama hızlı gelir birde destekleri var amazon geç pc muhtemelen haftaya perşembe gelebilir

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Biraz fazla abartıyorsunuz. Yaşı bizi ilgilendirmez, kurallara aykırı bir soru veya yorum olmadığı sürece problem olmamalı. Sonuçta bakıp bakmamak sizin elinizde.

ridvan k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
pctoplayıcısı2109
hocam vatandan elden teslim mağzadan varmış oradan alacağım

Top Bottom