• S
      ShaQLaX, Cloud II Vs Cloud III başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sağolun hocam amazondan aldım zaten ama birkaç kere daha iade işlemi yapmıştım farklı firmalarda 1710365387 İnşallah, kullandıktan sonra buraya yorumlarımı...
    • S
      Anladım hocam sipariş verdim bakalım nasıl çıkacak 7.1 oyuncu kulaklıkları arasında en iyilerinden olmaya devam mı ediyor göreceğiz inşallah beğenirim...
    • S
      Bilmiyorum işte bu parça sorunu ve Cloud 2 deki gibi bir dip ses sorunu oluşur mu diye korkum var dip ses olacaksa cloud 3 almamın bir mantığı kalırmı yada...
    • S
      ShaQLaX, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde Cloud II Vs Cloud III başlıklı bir konu açtı.
      Hocam son zamanlarda kulaklık almak için baya bir araştırma ve forum gezdim fakat bu ikisinin karşılaştırmasını tr de pek bulamadım Cloud II : 2100TL Cloud...
    • S
      ShaQLaX, Razer Blackshark v2 X vs HyperX Cloud 2 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      arkadaşın incelemesini okudum gayet güzel fakat incelediğim diğer yazılarda da insanların söylediği (incelemeyi yapan arkadaşta biraz değinmiş) ufak bir dip...
    • S
      ShaQLaX, Razer Blackshark v2 X vs HyperX Cloud 2 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sağol Hocam tercihim cloud 2 den yana olacak gibi ama hala bakıyorum
    • S
      Peki Cloud 2 midir asusmu hocam ikiside 2k bandında
    • S
      Yayıncıların ve çoğu e-sporcunun kullandığı kulaklıklardan birtanesi yılların kulaklığı dediğim gibi en ucuz fiyatı 2.5k falandı bende indirimdeyken alayım...
    • S
      Önemli değil. Dediğim gibi Cloud 2 yılların kulaklığı ve bu fiyata gayet uygun benim düşüncem cloud 2 ama yinede karşılaştırmalarını izleyin fikir sizin
    • S
      Asus modeli hakkında bir fikrim yok ama 3k verdiyseniz bir tık pahalı gibi sanki Cloud 2 daha ucuz tabi diğer modeli bilmiyorum yorum yapamayacağım...
    • S
      Hocam indirimde ama HyperX Cloud 2 de indirimde bende onu soruyordum 400 TL farka HyperX cloud 2 dediler istersen sende düşünebilirsin ben Cloud 2 almayı...
    • S
      Hocam V2 Modeli değil V2 X modeli ve itopyada mevcut Linkini bırakıyorum https://www.itopya.com/razer-blackshark-v2-x-kablolu-siyah-gaming-kulaklik_u11125
    • S
      Anladım hocam dip ses mevzusu beni biraz korkutuyor çünkü 2k verip dipsesli kullanmak hoş değil v2x in usb modelide var onda ses kartı olması lazım diye...
    • S
      Dostum herhangi bir sorun yaşıyor musun rahatlık veya pad konusunda vs. ve dediklerine göre %70 ses seviyesinin üstünde Dip ses oluyormuş sende böyle bir...
    • S
      Peki hocam nedeni var mıdır özellikle şundan dolayı diyorum gibi bazıları cloud 2 birkaç gömlek üstün derken bazıları v2 X için aynı şeyi söylüyor ve 400 TL...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,633
Üyeler
140,678
Son üye