Neler Yeni

2-3k Kablosuz Mouse tavsiye eder misiniz?

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Bütçe
2000
Selamünaleyküm,
Glorious Model I kablolu mouseum bozulduğu için yeni bir mouse almak istiyorum.
Kablosuz olmasını istiyorum. Parmaklarım ince ve uzun. Elimde yok olacak mouse istemiyorum. Tercihen deliksiz olması daha iyi ama delikli olursa da problem değil. Bütçenin üzerine çıkabilirim. Tavsiye edebileceğiniz mouse var mıdır?
Mouse tutuş şeklim: Palm

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emre Turan
rog keris aimpoint veya gladius 3 aimpoint geri ödemesiyle birlikte 2300 ve 2000 e geliyor eloshapesten boyuta bak hangisini beğenirsen ben keris aimpoint kullanıyorum bayağı iyi öneririm ama elim normal boyutta senin büyükse gladius daha iyi olabilir geri ödeme kampanyasıyla uyguna geliyor hem cobra prodan geçtim bayağı beğendim ben

masxar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
mustafa çalışır
rog keris aimpoint veya gladius 3 aimpoint geri ödemesiyle birlikte 2300 ve 2000 e geliyor eloshapesten boyuta bak hangisini beğenirsen ben keris aimpoint kullanıyorum bayağı iyi öneririm ama elim normal boyutta senin büyükse gladius daha iyi olabilir geri ödeme kampanyasıyla uyguna geliyor hem cobra prodan geçtim bayağı beğendim ben
Hocam bende aynı mouse'u alıcam. Eliniz tam olarak boyu kaç?

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Emre Turan
Hocam bende aynı mouse'u alıcam. Eliniz tam olarak boyu kaç?
18 cmmiş fingertip tutuyorum ben içinden grip tape ekstra skatez ve ekstra swith de çıkıyor kutu içeriği de bayağı iyi uyuyorsa direkt alın geçin 690 da geri ödemesi vardı keris aimpointin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,049
Üyeler
148,972
Son üye
CooLxVip
Top Bottom