Neler Yeni

Öneri 2-4-6 kişilik survival oyun önerisi

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
agalarım arkadaşlarımla beraber 2-4 kişilik veya 6 kişilik bir oyun arıyoruz öncelik hikayeli hayatta kalma oyunu fiyat önemli değil suanlik siz önerin ben fiyatina göre karar vereceğim böyle gerilecegimiz ve o hayatta kalma hissini yaşayacağımız bir oyun olursa sevinirim hayatta kalma oyunu olmasada gene ekiple oynanacak eğlenceli oyunları sıralayabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Gurkan
agalarım arkadaşlarımla beraber 2-4 kişilik veya 6 kişilik bir oyun arıyoruz öncelik hikayeli hayatta kalma oyunu fiyat önemli değil suanlik siz önerin ben fiyatina göre karar vereceğim böyle gerilecegimiz ve o hayatta kalma hissini yaşayacağımız bir oyun olursa sevinirim hayatta kalma oyunu olmasada gene ekiple oynanacak eğlenceli oyunları sıralayabilirsiniz
forest sons of the forest klasik oyunlar

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Forest 1 zaten biliyorsunuzdur ama yine de yazmış olayım
İkinci oyunu çok zayıf tavsiye etmem
lethal Company bakın mutlaka hafif korku var
Planet crafter da güzel early access bi oyun ama güzeldir

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
minecraft indir içine rlcraft mod paketi kur. tadını çıkar çok zevkli özellikle zor bir survival arıyorsan. bilgisayarı ve inti iyi olan arkadaşın hamachi ile açsın sunucu

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forest sons of the forest klasik oyunlar
sons of the forest hoşumuza gitmiyor hocam ya biraz kötü geliyor bize forest 1 de oynadık 380 saatim var artık gına geldi hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

minecraft indir içine rlcraft mod paketi kur. tadını çıkar çok zevkli özellikle zor bir survival arıyorsan. bilgisayarı ve inti iyi olan arkadaşın hamachi ile açsın sunucu
Yok hocam saolun minecraft tercih etmiyoruz bizim ekip minecraft girince deliriyor 1 haftaya ev falan kalmıyor orman alevler icinde ellemesinler diye mod kuruncada gelmiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Gurkan
lef4 dead 1 ve 2

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Forest 1 zaten biliyorsunuzdur ama yine de yazmış olayım
İkinci oyunu çok zayıf tavsiye etmem
lethal Company bakın mutlaka hafif korku var
Planet crafter da güzel early access bi oyun ama güzeldir
Evet ikisinide biliyorum hocam maalesef artık guzel hayatta kalma oyunları çıkmıyor ya hep aynı tür oyunlar öneriliyor insanların sıkılıyor artık

lef4 dead 1 ve 2
Ben oynamadım fiyatıda düşüktü herkes tarafindanda öneriliyor aslında bi girmek lazım saolun

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Talha Özer
Evet ikisinide biliyorum hocam maalesef artık guzel hayatta kalma oyunları çıkmıyor ya hep aynı tür oyunlar öneriliyor insanların sıkılıyor artık

Ben oynamadım fiyatıda düşüktü herkes tarafindanda öneriliyor aslında bi girmek lazım saolun
L4D eski bir oyun güzel ama oldukça eski

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
ekiple oynanacak oyunlar (4 kişilik):
1-helldivers 1-2(favorim)
2-Overcooked
3-pummel party-party panic
4-Gang beast
5-Gauntlet( Dungeon tarzı sevenler için çok güzel )
6-Magicka 1-2
7-The Ascent
Ek olarak: 7 day to Die

Son düzenleme:

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
ekiple oynanacak oyunlar (4 kişilik):
1-helldivers 1-2
2-Overcooked
3-pummel party-party panic
4-Gang beast
5-Gauntlet
6-Magicka 1-2
7-The Ascent
Ek olarak: 7 day to Die
Aralarında sadece 7 days to die almayı gozden geçirdik diğerleri bize pek hitap etmedi gang beastte oynadık fakat gauntleti bilmiyorum bi konusuna falan bakarım saolun

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
Aralarında sadece 7 days to die almayı gozden geçirdik diğerleri bize pek hitap etmedi gang beastte oynadık fakat gauntleti bilmiyorum bi konusuna falan bakarım saolun
Gauntlet eski bir oyun ama çok ucuz ve oynaması eğlenceli grafikleri sizi yanıltmasın

şimdi baktım 10 tl ye 4lü paketini almıştım gauntletin 20 dolar olmuş alınmaz
(4lü paketi 50 dolar)

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Gauntlet eski bir oyun ama çok ucuz ve oynaması eğlenceli grafikleri sizi yanıltmasın

(4lü paketi 50 dolar)
biraz baktım oyun güzel gibi görünüyor bu tarz grafiklere sahip oynanislarda hosums gidiyor benim fakat evet genede pahalı indirimde %80 küsur görürse alinabilir

(4lü paketi 50 dolar)
Green hell nasıl hocam biliyormusunuz herkes cok Zor olduğundan şikayetçi ben biraz izledim fakat gerçekçiliğini baya yansıtıyor gibi görünüyor şuandada indirimde

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
muhammet emin çetinkaya
biraz baktım oyun güzel gibi görünüyor bu tarz grafiklere sahip oynanislarda hosums gidiyor benim fakat evet genede pahalı indirimde %80 küsur görürse alinabilir

Green hell nasıl hocam biliyormusunuz herkes cok Zor olduğundan şikayetçi ben biraz izledim fakat gerçekçiliğini baya yansıtıyor gibi görünüyor şuandada indirimde
bilmiyorum ilk defa duydum

Top Bottom