Neler Yeni

2 adet oyun ismi arıyorum ve yöneticilere tavsiye

Peace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
A B
Selamünaleyküm.

Bundan seneler evvel elimde bir çok demo oyun CD'si vardı hani şu eski gazetelerden, dergilerden çıkan bayilerden alınan vs. İçerisinde birden fazla pahalı veya ucuz oyunların demosu bulunurdu. Aklımda bu şekilde demosunu oynadığım ve isimlerini bulmak istediğim iki adet oyun var.

1. Oyun: Grafiği o yıllara göre iyiydi (sanırım 2000 yılı ile 2005 yılı arası çıkmış bir oyun) ve kendimize okçu, kılıçcı vs seçip oyuna öyle başlıyorduk. Oyuna başlarken sanırım ork ya da başka bir ırk seçimi yapılabiliyordu ve bir kale duvarı gibi mekanda ilerleyip düşmanları yok ederek ilerliyorduk. Oyunun ortamı genel olarak skyrim mahzenleri gibi ve grafiği de ona yakın.

2. Oyun: Bu oyunda kamera bakış açışı ne 3. şahıs ne üstten bakış böyle tam arada kalmış bir hâli vardı. Oyunda bir hobbiti yönetiyoruz ve elimizde parlak küçük bir kılıç var. Ormandayız ve karşımıza büyük örümcekler çıkıyordu. Hatta ormanda tuzaklar vardı, yürürken mekan çöküyordu ve karakterimiz tuzak olsun diye bir kaç tane daha örümceğim vs. Olduğu yerlere de gidip geri çıkmak zorunda kalıyordu. Bu oyun bildiğimiz yüzüklerin efendisi veya hobbit ile alakalı official bir oyun değil diye hatırlıyorum. Oyunun grafikleri çok basite yakındı ama hepten de atari tarzı değildi, sanki ps1 den ps2 ve PC'ye geçiş oyunu gibi.

Yöneticilere tavsiye: Konu dışı kısmına ek olarak:
''adını unuttuğunuz şeyler''
''adını hatırlayamadığınız oyunlar''
''ismini aradığınız filmler/diziler''
şeklinde konu başlığı eklerseniz (siz bu bahsettiğim konuyla alakalı daha iyi başlık bulursunuz) bence kullanışlı olur. İnsanların bir şeylerin adını bulmaya hevesli olabileceğini düşünüyorum, eğlence ve foruma girme vesilesi olabilir ve eğer bu işi seven birisi foruma giriş yapacaksa, sırf bu konu başlığında belki de uzun zamanlar geçirebilir.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
The Lord of the Rings: War in the North veya Enclave olabilir mi?

Peace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
A B
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The Lord of the Rings: War in the North veya Enclave olabilir mi?
Enclave 1. Oyuna çok benziyor ama değil.
Düzeltme: YouTube'dan bakınca 1. Oyunun Enclave olduğunu %100 emin olmasam da anladım. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlam oyunmuş. Ben satıştan kalkmıştır diye düşünüyordum ama steam'de 10 tl miş. İNŞAALLAH hobbitli oyunu da bilen çıkar :D

Son düzenleme:

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,831
İsim
Akın Taşkan
Merak ettim Hobbit'li oyunu bilen var mı?

Top Bottom