Neler Yeni

2 Aylık gym ölçüleri iyi gelişme var mı?

Helliwee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuna Yücel
Selamlar 2 ay önce spora başladım ilk gün ki ölçüler şu şekilde;
Kilo: 59
Omuz: 97
Göğüs: 85
Kol: 28
Bel: 71
Bacak: 48
Evet ölçüler bu şekilde alttaki ölçüler ise 2 ay sonra aldığım ölçüler yani yeni;
Kilo: 60
Omuz: 107
Göğüs: 94
Kol: 30
Bel: 76
Bacak: 52
Evet ölçüler bu şekilde sizce gelişme nasıl?

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Evet ölçüler bu şekilde alttaki ölçüler ise 2 ay sonra aldığım ölçüler yani yeni;
Öncelikle yaş ve boy kaç acaba? Ona göre bir şey söylenebilir.

Helliwee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuna Yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam gelişmeler 2 aya göre güzel fakat kilonuz boyunuza göre biraz zayıf. 70'e çıkarmanızı öneririm
Hocam şuan amacım zaten 70 75 kilo civari olmak ölçüler güzel mi bi sorim dedim bi de 3 gündür creatine aliyorum

Sherlockholmes12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Serhan emre
2 ayda neden sadece 1 kilo aldınız genetik açıdan çok kötüsünüz bol bol yiyin gerekirse kusana kadar yiyin bu sıskalıktan kurtulun

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ahmet Deniz
hocam kilonuz bir kilo artmış acaba yanlış beslenme veya programdan kaynaklanıyor olabilir

Helliwee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Tuna Yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kilonuz bir kilo artmış acaba yanlış beslenme veya programdan kaynaklanıyor olabilir
Hocam ben antremana aksam saat 8 gibi gidiyorum yaklasık 2 saat fln sürüyor aksam gelince eve yemek yemiyordum yanlışmış parcalanan kasları düzeltmek icin yemek yemek lazimmiş ben bunu yeni öğrendim sonra bende beslenme programı yok önerebileceğiniz var mi veya bana bir 2. ay için antreman programı atabilir misiniz ya

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
Ahmet Deniz
Hocam ben antremana aksam saat 8 gibi gidiyorum yaklasık 2 saat fln sürüyor aksam gelince eve yemek yemiyordum yanlışmış parcalanan kasları düzeltmek icin yemek yemek lazimmiş ben bunu yeni öğrendim sonra bende beslenme programı yok önerebileceğiniz var mi veya bana bir 2. ay için antreman programı atabilir misiniz ya
hocam bu spor artık maddi durumuna bakıyor (maddi durumun iyiyse öyle varsayıyorum). günlük alacağın kalori miktarını hesapla onun üstünde her gün kalori almaya bak (örnek veriyorum mesela 3000 kalori geldi sen 3500 veya 4000 kalori al her türlü kilo alıp gelişirsin)
sabah kahvaltında yumurta ye haşlanmış yada nasıl istiyorsan ye yanında yağ ve karbonhidrat alman gerekiyor, karbonhidrat olarak mısır patlağı veya ekmek yiyebilirsin
öğlen tavuk pilav olabilir
akşam yemeğinde yine tavuk pilav yapabilirsin zaten kilo almak istiyorsun direk sağlam beslen her türlü kilo alacaksın
antrenman olarak da genel ile ilerde başlayıp bölgesele geçebilirsin

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,637
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
Görsel olsa daha iyi olabilirdi fakat sayısal olarak bakınca güzel gözüküyor tek kötü yanı 2 ayda bir kilo alman evde çıkan yemeklerden ye proteini tamamlamaya dikkat göster alman gereken karb. miktarının üstüne çıkarsan rahatça kilo alırsın gittiğin yerlere yemek taşı

Top Bottom