Neler Yeni

2. Defa Sınıfta Kaldım Ne Yapıcam ?

KaptanRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
KaptanRs
Arkadaşlar Selam ben ilk 9. Sınıfı okudum ve kaldım 2. defa okudugumda kaldım 4 ders kuralından dolayı yoksa notlarım iyiydi. Neyse şimdi bütün yaz ailemden sakladım ve okulun açılmasına 1 gün kaldı hala bilmiyorlar. Ne yapmalıyım internet üzerinden açığa geçiliyor mu yoksa örgün eğitimden uzaklaştırılınca direk kendisi mi açığa veriyor söyler misiniz. Ne yapmalıyım sizce yardım edin.

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,368
İsim
Hamza Ziya Üstün
Derslerine çalışıp kalmamayı denedin mi?

M.R.Ö.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Mehmet Rüzgar Öztunca
İlgilendiği Kategoriler
Laptop,Öneri,pc,karışık konular.
Arkadaşlar Selam ben ilk 9. Sınıfı okudum ve kaldım 2. defa okudugumda kaldım 4 ders kuralından dolayı yoksa notlarım iyiydi. Neyse şimdi bütün yaz ailemden sakladım ve okulun açılmasına 1 gün kaldı hala bilmiyorlar. Ne yapmalıyım internet üzerinden açığa geçiliyor mu yoksa örgün eğitimden uzaklaştırılınca direk kendisi mi açığa veriyor söyler misiniz. Ne yapmalıyım sizce yardım edin.
Yaralanmamak için askeri ekipmanlar giy ve durumu annenle babana anlat

ne anlatıyorsun kral boşu kes 2. senemde teşekkür aldım her 2 dönemdede
Öğrenim süresi içinde ikinci defa sınıf tekrarı durumuna düşen öğrencilerin ders yılı sonunda okulla ilişiği kesilerek mesleki eğitim merkezine, Açık Öğretim Lisesine, Mesleki Açık Öğretim Lisesine veya Açık Öğretim İmam Hatip Lisesine kayıtlarının yapılması sağlanır.

Şöyle bir yazı buldum güvenilir bir yerden. Kayıt yaptırmanız lazım kısacası. Ayrıca takmayın bu kadar sanal ortamda sizi kışkırtan çok insan olur.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,352
İsim
.
Müdür yardımcısından aldığım kağıtla geçeceksin açığa

KaptanRs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
KaptanRs
Öğrenim süresi içinde ikinci defa sınıf tekrarı durumuna düşen öğrencilerin ders yılı sonunda okulla ilişiği kesilerek mesleki eğitim merkezine, Açık Öğretim Lisesine, Mesleki Açık Öğretim Lisesine veya Açık Öğretim İmam Hatip Lisesine kayıtlarının yapılması sağlanır.

Şöyle bir yazı buldum güvenilir bir yerden. Kayıt yaptırmanız lazım kısacası. Ayrıca takmayın bu kadar sanal ortamda sizi kışkırtan çok insan olur.
valla hocam çok haklısınız klavye delikanlıları boş yapıyorlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,285
Üyeler
157,221
Son üye
Ozgur140
Top Bottom