Neler Yeni

2. el airpods pro ve sahibinden param güvende

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Merhaba dostlar internette gezinirken airpods proya denk geldim 2800 den ilan koymuştu kutu ve fatura var borcum olduğu için satıyorum dedi biraz daha konuşunca 2000 e bıraktı
ben buluşup kontrol edeyim dediğimde memlekete gittiğini param güvende ile almamı hem oradan alınca iade edebildiğimi söyledi, komisyon kesiyor dediğimde o da benden olsun deyip 1800 e indirdi
Şimdi sorum şu kutulu faturalı ürünü param güvende ile alsam herhangi bir sorun yaşar mıyım alıp alkol ile temizlemeyi ve öyle kullanmayı planlıyorum fiyat 0 ının yarısından daha az olduğu için cazip geldi

Fikirleriniz nedir sahibinden param güvende ile alırsam sıkıntı yaşar mıyım alıp sesini seri numarasını fonksiyonlarını kontrol edip uygun gelmezse iade etme fikri cazip geldi bana açıkcası

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Merhaba dostlar internette gezinirken airpods proya denk geldim 2800 den ilan koymuştu kutu ve fatura var borcum olduğu için satıyorum dedi biraz daha konuşunca 2000 e bıraktı
ben buluşup kontrol edeyim dediğimde memlekete gittiğini param güvende ile almamı hem oradan alınca iade edebildiğimi söyledi, komisyon kesiyor dediğimde o da benden olsun deyip 1800 e indirdi
Şimdi sorum şu kutulu faturalı ürünü param güvende ile alsam herhangi bir sorun yaşar mıyım alıp alkol ile temizlemeyi ve öyle kullanmayı planlıyorum fiyat 0 ının yarısından daha az olduğu için cazip geldi

Fikirleriniz nedir sahibinden param güvende ile alırsam sıkıntı yaşar mıyım alıp sesini seri numarasını fonksiyonlarını kontrol edip uygun gelmezse iade etme fikri cazip geldi bana açıkcası
dediğin gibi alıp kontrol edersin sıkıntı olursa iade edebilirsin. Ama kargo gelince açmadan videoya çek, sonra sıkıntı çıkmasın

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dediğin gibi alıp kontrol edersin sıkıntı olursa iade edebilirsin. Ama kargo gelince açmadan videoya çek, sonra sıkıntı çıkmasın
yani kargo geldiğinde video ile beraber açıp sonra video dışı kontrol sağlarsam eğer sıkıntı olduğunda iade edebilirim doğru mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
yani kargo geldiğinde video ile beraber açıp sonra video dışı kontrol sağlarsam eğer sıkıntı olduğunda iade edebilirim doğru mu
Aynen video çekmesen de iade edebilirsin ama sonradan sıkıntı çıkmasın diye bence video çek.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Hasan Doruk
Mantıklı düşün biraz, kulaklık 4000bin tl. Adam 2800e koymuş ve 1800e indirmiş, orijinal olma şansı varmı? Birde param güvendeden al memleketteyim demiş. Nerden baksan falso. kaliteli çakmaları gerçeklerini kullanmadan anlamak zor. Yerinde olsam asla almazdım. Ha ayrıca seri numarası var diye direk orijinal diye bir şey yok. Çatır çutur basıyorlar Orijinal seri numaralarını çakmalara. Bunu anlamanın en iyi yolu gürültü engelleme ve uzamsal ses.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
Mantıklı düşün biraz, kulaklık 4000bin TL. Adam 2800e koymuş ve 1800e indirmiş, orijinal olma şansı varmı? Birde param güvendeden al memleketteyim demiş. Nerden baksan falso. kaliteli çakmaları gerçeklerini kullanmadan anlamak zor. Yerinde olsam asla almazdım
Orijinal değilse iade eder

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıklı düşün biraz, kulaklık 4000bin TL. Adam 2800e koymuş ve 1800e indirmiş, orijinal olma şansı varmı? Birde param güvendeden al memleketteyim demiş. Nerden baksan falso. kaliteli çakmaları gerçeklerini kullanmadan anlamak zor. Yerinde olsam asla almazdım
Zaten ben de o yüden sıcak bakmıyorum yani borç muhabbeti klasik yalanlardan ama gerçekten borcu varsa 3-5 e bakmadan satması gerekiyor
2800 e mesaj attım garanti var mı diye yok dedi, ben de 1000 tl aşağısına satmak garantisiz bir ürün için yetersiz dedim
zaten o fiyata satmıyorum birden fazla ilan attım öne çıksın diye 2500 e satıyorum aslında onda da pazarlık var hatta dedi
2000 teklif ettim tamam dedi
kafamdaki soru işareti eğer orijinal değilse param güvende de nasıl bir arıza çıkartabilir bana ona hiç hakim değilim

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Mantıklı düşün biraz, kulaklık 4000bin TL. Adam 2800e koymuş ve 1800e indirmiş, orijinal olma şansı varmı? Birde param güvendeden al memleketteyim demiş. Nerden baksan falso. kaliteli çakmaları gerçeklerini kullanmadan anlamak zor. Yerinde olsam asla almazdım. Ha ayrıca seri numarası var diye direk orijinal diye bir şey yok. Çatır çutur basıyorlar Orijinal seri numaralarını çakmalara. Bunu anlamanın en iyi yolu gürültü engelleme ve uzamsal ses.
Bazen insanın canına tak ediyor piyasa fiyatının altına verip kurtulayım diyorsun, ben de AirPods 2. nesil'imi o şekilde satmıştım. Param Güvende olduğu için sıkıntı olmaz, iyice test eder, içine sinmezse ya da orijinalliğinden şüphe ederse iade eder.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Enes Bahadır
Gürültü engelleme ve uzamsal ses denemen lazım çakma olmadığını anlaman için. Birebir replikaları var sesleri bile birebir neredeyse 40 dolar civarı paraya satıyorlar. Aşırı ucuz gibi geldi bana. Dikkatli olmanı tavsiye ederim yinede.

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Hasan Doruk
Zaten ben de o yüden sıcak bakmıyorum yani borç muhabbeti klasik yalanlardan ama gerçekten borcu varsa 3-5 e bakmadan satması gerekiyor
2800 e mesaj attım garanti var mı diye yok dedi, ben de 1000 TL aşağısına satmak garantisiz bir ürün için yetersiz dedim
zaten o fiyata satmıyorum birden fazla ilan attım öne çıksın diye 2500 e satıyorum aslında onda da pazarlık var hatta dedi
2000 teklif ettim tamam dedi
kafamdaki soru işareti eğer orijinal değilse param güvende de nasıl bir arıza çıkartabilir bana ona hiç hakim değilim
Borcu olması mesele değil, fiyatınıda geç

ama adam gelip memleketteyim ya param güvende ile al, nasılsa iade edersin diyorsa engeli atıp geçerdim adama. 4bin liralık bir kulaklıktan bahsediyoruz bunu denemeden yarı fiyatına almak ne kadar mantıklı senin bileceğin iş ama ben olsam almazdım. Param güvende iade falan diyorsunuz ama adam dolandırıcıysa oda kolay bırakmayacaktır işin ucunu iade ettirmez muhtemelen. Gene sen uğraşırsın

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Borcu olması mesele değil, fiyatınıda geç

ama adam gelip memleketteyim ya param güvende ile al, nasılsa iade edersin diyorsa engeli atıp geçerdim adama. 4bin liralık bir kulaklıktan bahsediyoruz bunu denemeden yarı fiyatına almak ne kadar mantıklı senin bileceğin iş ama ben olsam almazdım. Param güvende iade falan diyorsunuz ama adam dolandırıcıysa oda kolay bırakmayacaktır işin ucunu iade ettirmez muhtemelen. Gene sen uğraşırsın
Hocam param güvende ile ben üründe sıkıntı var deyip iade etmek istersem ne yapabiliyor engellemek için yapabileceği bir şey var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gürültü engelleme ve uzamsal ses denemen lazım çakma olmadığını anlaman için. Birebir replikaları var sesleri bile birebir neredeyse 40 dolar civarı paraya satıyorlar. Aşırı ucuz gibi geldi bana. Dikkatli olmanı tavsiye ederim yinede.
Yakın arkadaşım sıfır olarak airpods pro almıştı ondan nasıl hissettirmesi gerektiğini az çok biliyorum alıp deneme imkanım olursa anlayabilirim diye tahmin ediyorum bir de airpods u iphone a bağladıktan sonra ekranda gözüken seri numarası değiştirilemiyor ise onu sorgulayarak da anlayamaz mıyız faturası da var ürünün

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Hasan Doruk
Hocam param güvende ile ben üründe sıkıntı var deyip iade etmek istersem ne yapabiliyor engellemek için yapabileceği bir şey var mı
Sanmıyorum ya param illaki alırsın fakat boş yere uğraşırsın bana bariz dolandırıcı gibi geldiği için öyle söyledim yinede şansını dene

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,401
Üyeler
149,375
Son üye
ogzh06
Top Bottom