Neler Yeni

Öneri SAHİBİNDEN PARAM GÜVENDE İLE DOLANDIRILIYORUM

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık
Arkadaşlar ben param güvende ile satış yapıyorum. Şuana kadar hiç sorun yaşamadım. Ama ülke dolandırıcı kaynıyor. Uygulama sorumlulari pasif kalıyor. Dolap uygulaması ve sarı site şuan dolandırıcılar için bulunmaz nimet. Satıcı iseniz IBAN yoluyla, alıcı iseniz uygulama yoluyla alışveriş yapmaya özen gosterin.
Dostum bende çok satış yaptım ama sonunda birinde patladık sistemin gerçek yüzünü gördük.

Referanslı üyeler dışında kimseye yapmayın bence. Sonra yandı gülüm keten helva.

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,567
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Bazen deneyip sonradan pişman olduğum o sistem. Abi yani bi işlemci sattım mesela adam iade etmek istedi sonra iade farklı kargoya gitti sonra adama gitti falan. Adam tamam alacam diyip sahibindeni aradıktan sonra parası bana geçti. Aramasa hem ürün hem para adamda kalacaktı :D

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık
Kargoyu gönderirlen ve size kargo geri dönerken ölçülen desi, kg oranları güzel bi kanıt olacaktır onları belgeleyin dava açın direkt hocam geçmiş olsun , ben de ürün alırken param güvende kullanıyorum ama satarken asla kullanmıyorum
Dostum dediğim gibi ben herşeyi videoya alarak yolladım. Sahibindene de attım bu videoları. Gelen ürünü reddetmeden önce de videoya aldım bakın ne yollamış diye sahibindene attım.

Sahibinden ise biz karışmayız gidin mahkemeye verin diyor.

Ben mahkemeye tonla para harcasam bile adam zaten dolandırıcı bir şey alamam hem de sistemi bence gereksiz meşgul edeceğim.

Para sahibinden de. Paramı yatır gayet basit. Neden işi adli vaka haline getiriyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bence siz # hastag açın bizde destek olalım heryerden
Evet bugün twitter da açacağım konu. Eminyetgm ve adalet bakanlığını da ekleyeceğim.

Sahibinden dolandırıcının açabileceği davadan korkuyor benden çekinmiyor. Adamlara videolu delilleri atmışım. Adam size dava mı açacak para mı aldınız diye:)

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,002
İsim
Batuhan Divrik
Dostum dediğim gibi ben herşeyi videoya alarak yolladım. Sahibindene de attım bu videoları. Gelen ürünü reddetmeden önce de videoya aldım bakın ne yollamış diye sahibindene attım.

Ben mahkemeye tonla para harcasam bile adam zaten dolandırıcı bir şey alamam hem de sistemi bence gereksiz meşgul edeceğim.

Para sahibinden de. Paramı yatır gayet basit. Neden işi adli vaka haline getiriyorsun.

Evet bugün twitter da açacağım konu. Eminyetgm ve adalet bakanlığını da ekleyeceğim.

Sahibinden dolandırıcının açabileceği davadan korkuyor benden çekinmiyor. Adamlara videolu delilleri atmışım. Adam size dava mı açacak para mı aldınız diye:)
Hocam tavsiyem size hiç hukuk davası falan uğraşmayın yıllar yıllar sürer. Gidin savcılığa suç duyurusunda bulunun elinizdeki kanıtları da gösterin. Alıcının adı soyadı olmasa da sahibinden de şu kullanıcı adlı kişi demeniz yeterli oluyor zaten. Eğer kargo poşeti duruyorsa orada da alıcı adı soyad yazar.

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık
Bu arada çok fazla uyarı mesajı attığım için belki sahibinden hesabımı askıya alabilir.

Burada ki arkadaşlardan param güvende ile satış açanlara soru sor kısmından şu aşağıdaki metni kopyala yapıştır göndermeniz.

Ne kadar kişiyi kurtarırsak o kadar iyidir.

Sistemi düzeltmeleri o kadar kolay ki. Gönderen adama kargoda video çekerek teslim ettirecekler, videoyu sisteme program aracılığı ile yükleyecek. İade durumunda dolandırıcı böyle bir video atamayacağı için direkt faka basacak sistem reddedip parayı aktaracak. Biraz kod yazacaklar hepsi bu.

Metin şu arkadaşlar

Merhaba, param güvende ile kesinlikle satmayın. Adam ürünü alıp geriye boş kargo poşeti gönderiyor. Sahibinden ise biz karışmıyoruz git avukata ver diyip parayı adama gönderiyor. Bende herkesi uyarmaya başladım. Sizde sosyal medya vs yerlerde paylaşabilirsiniz.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan

benim yengemde sahibinden.com da müşteri temsilcilerini denetliyor müşteri ile nasıl konuştuklarını denetliyor ona sordum böyle böyle bir olay olmuş diye bize yardımcı olacaktı ama o departman ile ilgilenemiyormuş

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Turhan Işık

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan

Can...

80+ Platinum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
burak armağan

Ghosty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
yavuz gonzalez
En basiti cimere yaz kesinlikle ilgilenirler

Enco

80+ Silver
Hocam geçmiş olsun ben de mağdurum ve takipsizlik kararı gelmişti. Şimdi itiraz açtık ve iki hafta oldu.

Siber suçlar ve bazı tanıdık avukat, polis çevrem THH yaz demişti. THH’den de bir aydır haber/etkileşim yok.

Umarım en kısa zamanda hakkımız alınır. Adalet de yok, kendi adaletimizi de yaratamıyoruz. Kendi çabamızla bir şeyler yapsak içeri giren biz oluruz.

Top Bottom