Neler Yeni

2. El bisiklet önerisi

EmreBRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre İğde
öncelikle corelli almanı tavsiye etmem sedona mosso gibi markalara bakabilirsin
Bu attığın güzel
corellinin koltuğu yırtılmadığı sürece iyi ama 1 yılı geçip te yırtılmayan koltuk görmedim şu zamana kadar xd en iyisi bir tane kendine uygun ergo koltuk bulup her bisiklette onu kullanmak
Hocalarım bu attığım wildrife cepte zahmet olmazsa Konya’da bu fiyattaki ilanlara bakabilirmisiniz ? Gözden kaçırdığım daha iyi bir model olabilir.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Fettah Özalp
Hocalarım bu attığım wildrife cepte zahmet olmazsa Konya’da bu fiyattaki ilanlara bakabilirmisiniz ? Gözden kaçırdığım daha iyi bir model olabilir.
Hocam gece 2 gibi müsait olurum unutmaz işlem bakayım hemen

BiDranzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bilal Akpınar
hemen bakıyorum en fazla 1 saate ilanları atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

EmreBRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre İğde
salcano ereğlide imiş hocam bana baya uzak. bianchi aspid daha temiz gibi duruyor parçaları neredeyse wildfire ile aynı gibi bi tik daha çirkin ama içime sindi. sizce hangisini almalıyım ?

Son düzenleme:

BiDranzer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bilal Akpınar
salcano ereğlide imiş hocam bana baya uzak. bianchi aspid daha temiz gibi duruyor parçaları neredeyse wildfire ile aynı gibi bi tik daha çirkin ama içime sindi. sizce hangisini almalıyım ?
bianchi genel olarak sağlam bisiklettir tek dikkat etmeniz gereken jant çemberleri ve aktarıcısı

ayrıca arkadaşımda bu seriden kullanıyor yanlış hatırlamıyorsam

ve size tavsiyem içinize hangi bisiklet siniyosa onu almanız

Shix2x

80+ Bronze
Mosso wildfire almayi dusunurseniz kesinlikle oneririm 2 tane mosso bisikletim var ikisi de cok iyi.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Fettah Özalp
Hocam mosso Wildfire bitti işte daha başka bakmayın.

EmreBRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre İğde
Hocam mosso Wildfire bitti işte daha başka bakmayın.
gözden kaçırdığım daha iyi bir model varmıdır diye düşünerek sormuştum. yardımınız için teşekkür ederim.

Mosso wildfire almayi dusunurseniz kesinlikle oneririm 2 tane mosso bisikletim var ikisi de cok iyi.
hocam şu ilana bakar mısınız nasıl https://www.sahibinden.com/ilan/iki...siklet-update-mosso-wildfire-1172699406/detay ayna dişlisini nerden temin edebilirim ?

Shix2x

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,678
Üyeler
150,322
Son üye
Lyricsa
Top Bottom