Neler Yeni

2. El ekran kartı nasıl alınır

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Bütçe
10000
Rx 6800 xt ekran kartı almayı düşünüyorum ya bu kartı 2.el alıcam yada saphirre rx 6700xt alıcam sıfır sizce 2.el alınır mı değer mi değer ise beni yönlendirebileceğiniz bir rehber video vs varmı (malum mining falan var onun için soruyorum nasıl alınır diye birde min 1 sene garantisi olsun istiyorum)

MKeremM

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Kerem Mungan

Bu videodan faydalanabilirsiniz.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
Murat
Rx 6800 xt ekran kartı almayı düşünüyorum ya bu kartı 2.el alıcam yada saphirre rx 6700xt alıcam sıfır sizce 2.el alınır mı değer mi değer ise beni yönlendirebileceğiniz bir rehber video vs varmı (malum mining falan var onun için soruyorum nasıl alınır diye birde min 1 sene garantisi olsun istiyorum)
Onu artık senin araştırıp bulman lazım biz de öyle ha deyince bulamıyoruz ve satıcı ne diyorsa odur. Miningsiz derse mining yapılmadığını garanti etmez bu. Alırken garanti etiketlerinin üzerinde olmasına ve furmark test sonuçlarına göre alacaksın. Kutusu faturası ve garantisi olan kartları teker teker bakarak bul sarı siteden veya facebook gruplarından. Satıcıdan test yapmasını iste canlı olarak

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Dostum sarı sitede raptor bilgisayar var ben ordan rx6800 aldım adam 1 hafta deneme süresi bile verdi bana şuan sıkıntısız kullanıyorum. Satıcı istanbulda n11 de mağzaları da var güvenilir bana kargo ile gönderdi öyle test yaptım
(5 Amd kart kullandım sana tavsiye sakın Sapphire ekran kartı alma)

Kart alırken dx11, dx12, furmark, occtt testsi yap 75 dereceyi geçiyorsa alma. oyunda ani fps düşüşü varsa alma

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum sarı sitede raptor bilgisayar var ben ordan rx6800 aldım adam 1 hafta deneme süresi bile verdi bana şuan sıkıntısız kullanıyorum. Satıcı istanbulda n11 de mağzaları da var güvenilir bana kargo ile gönderdi öyle test yaptım
(5 Amd kart kullandım sana tavsiye sakın Sapphire ekran kartı alma)

Kart alırken dx11, dx12, furmark, occtt testsi yap 75 dereceyi geçiyorsa alma. oyunda ani fps düşüşü varsa alma
Kargoyla gönderiyor mu

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Yunus Şahin
Bu fiyata 6900 XT'de bulabilirsin. Araştır, bulursun.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
param güvende ile demi
Yok adam kargoya verdi direk. Kargo parasını o vermişti

Ama ordan al demiyorum ha, sorun filan yaşarsın benden bilme sonra. Ben sadece oraya da bakabilirsin diyorum güvence sana kalmış bana güvenip alırsın sıkıntı çıksın istemem çünkü adamları tanımıyorum.

gerisi sende ben öneri yapıyorum

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
925
İsim
Yunus Şahin
Yok adam kargoya verdi direk. Kargo parasını o vermişti

Ama ordan al demiyorum ha, sorun filan yaşarsın benden bilme sonra. Ben sadece oraya da bakabilirsin diyorum güvence sana kalmış bana güvenip alırsın sıkıntı çıksın istemem çünkü adamları tanımıyorum.

gerisi sende ben öneri yapıyorum

Raptor bilgisayar güvenilir. Referansları çok Facebook'da da. Hatta bu konudan sonra Face'ye girdim Raptor bilgisayar yine 15 tane kart satıyordu. :D

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Raptor bilgisayar güvenilir. Referansları çok Facebook'da da. Hatta bu konudan sonra Face'ye girdim Raptor bilgisayar yine 15 tane kart satıyordu. :D
Bende biliyorum güvenilir de. Arkadaş bana güvenip alır sorun filan yaşar sıkıntı çıkmasın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom