Neler Yeni

Çözüldü✓ 2.El Garantisi 1 Yıl Kalan RX 6900 XT Red Devil Alınması mantıklı mı?

Helixo

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Normalde sıfır RED DEVIL 6700 XT düşünüyordum ama 2.el'de yaklaşık aynı fiyata RX 6900 XT gördüm.
Garantisi 1 yıl kalmış. Aklımda bazı şüpheler var. Ne yapacağımı bilemedim. Nedir nasıldır veya nasıl test ederiz sizlerin görüşlerini almak istiyorum.
FURMARK TESTİ YAPIN HOCAM HİÇ BELLİ OLMAZ

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
6900XT taş gibi karttır, test yapın herhangi bir sorunu yoksa alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Metehan özdemir

dedo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Safa Beytullah kalaycı
Arkadaşlar merhaba. Normalde sıfır RED DEVIL 6700 XT düşünüyordum ama 2.el'de yaklaşık aynı fiyata RX 6900 XT gördüm.
Garantisi 1 yıl kalmış. Aklımda bazı şüpheler var. Ne yapacağımı bilemedim. Nedir nasıldır veya nasıl test ederiz sizlerin görüşlerini almak istiyorum.
Hocam önemli olan BIOS sunmayı eğer BIOS sürümü değiştirildiyse hiçbir şekilde garantiye girmez ondan dolayı bir o sürümünü kartın üreticisinin İnternet sayfasından bulup gpu Z üzerinden bakarak karşılaştırıp diyorsun orijinal olması lazım bazıları daha fazla mh kazması için BIOS'u değiştiriyor ondan dolayı sıkıntı oluyor Garanti durumlarında satıcıya ilk soracağın şey bios durumu orijinal mi öncelikle onun garantisini al ondan sonra git karta test yapıp al

B A T U H A N

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Metehan özdemir
Hocam önemli olan BIOS sunmayı eğer BIOS sürümü değiştirildiyse hiçbir şekilde garantiye girmez ondan dolayı bir o sürümünü kartın üreticisinin İnternet sayfasından bulup gpu Z üzerinden bakarak karşılaştırıp diyorsun orijinal olması lazım bazıları daha fazla mh kazması için BIOS'u değiştiriyor ondan dolayı sıkıntı oluyor Garanti durumlarında satıcıya ilk soracağın şey bios durumu orijinal mi öncelikle onun garantisini al ondan sonra git karta test yapıp al
Hocam duruma göre olmadı sizle iletişime geçebilirim sizin içinde sakıncası yoksa

YunusOZ

80+ Bronze
Sıfırı 14.5K'ya düştüğü oluyordu ona göre düşünün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Metehan özdemir
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Metehan özdemir
Dahası  
Reaksiyon skoru