Neler Yeni

2. el Mac Mini alırken nelere dikkat edilmeli ?

bayrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan Bayrak
Arkadaşlar merhaba,
2. el Mac Mini m2 alacağım.
Nelere dikkat etmem gerekiyor ?

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar merhaba,
2. el Mac Mini m2 alacağım.
Nelere dikkat etmem gerekiyor ?
Donanımsal olarak soruyorsan 8gb olmasın bence. Etrafında ezik falan olmasın, ssd sağlık testi de yapmayı unutma(macos ta oluyormu bilmiyorum), ekranında ölü piksel veya çizik te olmasın.

bayrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan Bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donanımsal olarak soruyorsan 8gb olmasın bence. Etrafında ezik falan olmasın, ssd sağlık testi de yapmayı unutma(macos ta oluyormu bilmiyorum), ekranında ölü piksel veya çizik te olmasın.
Donanımsal olarak 16gb RAM 512gb SSD.
Hani nelerini kontrol etmem gerekiyor bu cihazda.
Seri no sorgulama yapacağım.
Herhangi bir üçkağıt vs olur mu ?
İlk defa mac alacağım.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Donanımsal olarak 16gb RAM 512gb SSD.
Hani nelerini kontrol etmem gerekiyor bu cihazda.
Seri no sorgulama yapacağım.
Herhangi bir üçkağıt vs olur mu ?
İlk defa mac alacağım.
Kankam ben donanımsal olarak bilgiliyim kusura bakma, telefon olsaydi imei sorgula diyecektim ama bilmiyorum. Üçkağat olabilir ona eminim ama apple hesabını kontrol ederkende anlaşılır gibime geliyor zaten. En içten tavsiyem mac almaman ama konumuz bu değil. Apple ın kendi sitesinde bu konu hakkında bilgilendirici bir yazı vardır bence, veya youtube da. https://inceleme.co/ikinci-el-macbook-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler/
Bunada bakabilirsin.

bayrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan Bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyisi bir troy mağazasına gidip ücret karşılığında inceletmek olacak sanırım
Kankam ben donanımsal olarak bilgiliyim kusura bakma, telefon olsaydi imei sorgula diyecektim ama bilmiyorum. Üçkağat olabilir ona eminim ama apple hesabını kontrol ederkende anlaşılır gibime geliyor zaten. En içten tavsiyem mac almaman ama konumuz bu değil. Apple ın kendi sitesinde bu konu hakkında bilgilendirici bir yazı vardır bence, veya youtube da. https://inceleme.co/ikinci-el-macbook-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler/
Bunada bakabilirsin.
En iyisi bir troy mağazasına gidip ücret karşılığında inceletmek olacak sanırım. Teşekkür ederim

Top Bottom