Neler Yeni

Çözüldü✓ 2.el monitör neye dikkat edilmeli

iZzdead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali İzzet Teksar
Monitörüne uyumlu aldıktan sonra bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama o konuda Gigabyte daha sağlam olur
Dediğimi anladığını düşünüyorum bana rica etsem iki monitörden birisine uyumlu tripod mu denir artık adı neyse link atma şansın var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğimi anladığını düşünüyorum bana rica etsem iki monitörden birisine uyumlu tripod mu denir artık adı neyse link atma şansın var mı
Beni yanlış anlamazsan sevinirim henüz bi kaç gün önce ikinci el kasa aldım monitör yok araştırıyorum telefondan oda sıkıntılı biraz telefondan zor oluyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beni yanlış anlamazsan sevinirim henüz bi kaç gün önce ikinci el kasa aldım monitör yok araştırıyorum telefondan oda sıkıntılı biraz telefondan zor oluyor
Monitör Standları hakkında hiçbir fikrim yok diyebilirim daha bilgili arkadaşlar varsa onlar yardımcı olabilirler
@KomtanKrang , @SadeceBirisi. @Çaylak Forumcu arkadaşlar biliyorsa ben etiketledim
Monitörün önce görsel olarak ekranı kırık mi kasasında yıpranma var mı önce ona bak daha sonra ekran titreme yani hafif yanıp sönüyor gibi yapıyorum ölü pikseli var mı ghosting fazla var mı bunlar önemli

iZzdead

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali İzzet Teksar
Monitörün önce görsel olarak ekranı kırık mi kasasında yıpranma var mı önce ona bak daha sonra ekran titreme yani hafif yanıp sönüyor gibi yapıyorum ölü pikseli var mı ghosting fazla var mı bunlar önemli
Ben arkadaşın attığı linkteki iki monitörden birisini alacağım ona göre monitör standı arıyorum şuan, hangisinin standı varsa ve uygunsa o monitörü alacağım bir fikrin var mı bu konuda.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
Ben arkadaşın attığı linkteki iki monitörden birisini alacağım ona göre monitör standı arıyorum şuan, hangisinin standı varsa ve uygunsa o monitörü alacağım bir fikrin var mı bu konuda.
Bn gigabyte yı secerdim ve cogumuzda onu seceriz bn monitör aldığımda zamlar gelmişti daha da fazla gelir diye direk almıştım keşke almayaydim excalibur 200hz ghosting ☠️

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
908,743
Üyeler
141,042
Son üye
tehlike2000
Top Bottom