Neler Yeni

2.El PS4 Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

sdmr123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
salih dam
İyi günler 2.el ps4 slim almayı düşünüyorum ama pek bilgim yok onun için bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

İlk olarak alırken nelere dikkat etmeliyim, muhtemelen 2. el konsol satan bir yerden alacağım kendi firmaları tarafından 6 ay garanti veren yerler var daha önce böyle bir yerden alışveriş yapanınız oldu mu önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bu cihaz banlanması diye bir şey okudum cihaz banlanınca online oyun vb. oynayamıyormuşuz sanırım bu konuda nelere dikakt etmem gerekir.

Son olarak örneğin bir arkakaşımdan ps hesabı devraldım onun oyunlarını oynuyorum , aynı zamanda başka bir arkadaşımdan da başka bir hesap aldım oradada farklı oyunlar var ayrıca kendi hesabımı oluşturdum , 3 hesabında benim cihazımda açık olması ve hangi oyunu oynayacaksam o hesaba giriş yapmam gibi bir şey mümkün mü?

Ayrıca başka bilmem gereken önemli şeyler var mı?

Şimdiden teşekkürler.

BARANN35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Baran Bal
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Konsollar
Arkadaşında mesela God of War var, onun hesabını kendi cihazında açıyosun kendi hesabında olsan bile cihazda arkadaşının hesabı varsa oynayabilirsin.

Cihaz banlanması cihazı kırıp korsan oyun falan atılırsa oluyor, psn hesabına falan giremiyosun, alacağın ps de psn hesabı açıksa çalışıyorsa sıkıntı yok, yine de cihazı test etmek lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi günler 2.el ps4 slim almayı düşünüyorum ama pek bilgim yok onun için bazı sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

İlk olarak alırken nelere dikkat etmeliyim, muhtemelen 2. el konsol satan bir yerden alacağım kendi firmaları tarafından 6 ay garanti veren yerler var daha önce böyle bir yerden alışveriş yapanınız oldu mu önerebileceğiniz bir yer var mı?

Bu cihaz banlanması diye bir şey okudum cihaz banlanınca online oyun vb. oynayamıyormuşuz sanırım bu konuda nelere dikakt etmem gerekir.

Son olarak örneğin bir arkakaşımdan ps hesabı devraldım onun oyunlarını oynuyorum , aynı zamanda başka bir arkadaşımdan da başka bir hesap aldım oradada farklı oyunlar var ayrıca kendi hesabımı oluşturdum , 3 hesabında benim cihazımda açık olması ve hangi oyunu oynayacaksam o hesaba giriş yapmam gibi bir şey mümkün mü?

Ayrıca başka bilmem gereken önemli şeyler var mı?

Şimdiden teşekkürler.
Ayrıca en az 2 kollu olmasına dikkat et, sonradan 2.kolu almakla uğraşma ben 2 kollu aldım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom