Neler Yeni

2. el Telefon satarken faturasını vermeli miyim?

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
yeni cihaz aldığım için eski telefonumu satıcam ancak 2.el telefon satmadım hiç.

satarken fatura vermem gereklimi kişisel bilgilerim var ve garantisi de kalmadı cihazın ? yada imei ile ilgili bi sorun cıkar mı? sonradan başım ağrısın istemiyorum bilgi vericek arkadaşlara teşşekür ederim şimdiden.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
yeni cihaz aldığım için eski telefonumu satıcam ancak 2.el telefon satmadım hiç.

satarken fatura vermem gereklimi kişisel bilgilerim var ve garantisi de kalmadı cihazın ? yada imei ile ilgili bi sorun cıkar mı? sonradan başım ağrısın istemiyorum bilgi vericek arkadaşlara teşşekür ederim şimdiden.
fatura verebilirsin bir sorun olmaz. Satarken internetten bir telefon satış sözleşmesi şablonu bul, alıcı ile onu doldurup imzalayın. Elinde telefonu sattığına dair belge olur.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fatura verebilirsin bir sorun olmaz. Satarken internetten bir telefon satış sözleşmesi şablonu bul, alıcı ile onu doldurup imzalayın. Elinde telefonu sattığına dair belge olur.
garantisi zaten bitik faturayı vermesem olmazmı ? tc no vs bilgi var

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
garantisi zaten bitik faturayı vermesem olmazmı ? tc no vs bilgi var
Onu bana değil alıcıya sorman lazım. Faturayı vermezsen almam derse vermek durumundasın. Tckn ile hiç bir şey yapamaz bu arada. Sırf korktuğun şey o ise.

f4nu55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
hasan çağlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu bana değil alıcıya sorman lazım. Faturayı vermezsen almam derse vermek durumundasın. Tckn ile hiç bir şey yapamaz bu arada. Sırf korktuğun şey o ise.
tek derdim imei ve kişisel bilgilerim ile basıma is acar korkusu yoksa sözlesmeyi karsı ister diye biliyorum doğrumu?

Top Bottom