Neler Yeni

Çözüldü✓ 2. ELDEN EFSANE PC NASIL?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ÖMER ÇELİK
Onun yerine hava soğutucu taksan daha fazla verim alırsın.
doğru diyorsun ama ben bir tik estetikliğe önem veriyorum böyle çok hoş gözüküyor ve sogutma performansından oldukça memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun dostum, herkese tek tek dönmende güzel olmuş. İyi günlerde kullan :)
açtığım konuda üşenmemişler fikir belirtmişler hepsine geri dönüş yapmak boynumun borcu. saygısızlıgım olduysa affola. teşekkürler

sıcaklık testini vsync açıp valo damı yaptınız !

o sıvı soğutmayla o sıcaklıklar sıvı metal olması lazım OCCT ile test yap

sistemin fiyatı çok iyi değil ama kötü de değil H.o
hayır furmarkta yaptım ikisini de cansın <3

oliveforge99

80+ Silver
Sıvı Soğutmayı arkadan söküp üste takın. Üstteki fanı da arkaya. Ayrıca belirtilmiş fan radyatörün yanlış tarafına takılmış

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ÖMER ÇELİK
konuyu yenı gordum bence parcalar cok kalıtelı ıyı yakalmısısın h.o
eyvallah reis. yani sıfırı 65kyı geçen sistemde fatura garantı varken 29a alıyorum ınsanlar hala normal fiyat muamelesi gösteriyor anlamadım onların iyi fiyat kaçırılmayacak sistem falan demesi için herhalde 100klık sistemi 10kya almamız lazım 1 sıfır atacaz:D

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,932
İsim
uwu
doğru diyorsun ama ben bir tik estetikliğe önem veriyorum böyle çok hoş gözüküyor ve sogutma performansından oldukça memnunum

açtığım konuda üşenmemişler fikir belirtmişler hepsine geri dönüş yapmak boynumun borcu. saygısızlıgım olduysa affola. teşekkürler

hayır furmarkta yaptım ikisini de cansın <3
lütfen adama sorun hangi termal macunu almış üstüne sıvı soğutma doğru takılmamışken o kadar soğuması garip

Palo DAYI

80+ Gold
eyvallah reis. yani sıfırı 65kyı geçen sistemde fatura garantı varken 29a alıyorum ınsanlar hala normal fiyat muamelesi gösteriyor anlamadım onların iyi fiyat kaçırılmayacak sistem falan demesi için herhalde 100klık sistemi 10kya almamız lazım 1 sıfır atacaz:D
basta da yazmıssın lınk falan ısteyenler olmus buda kanıtıdır zaten mıllet kendını uyanık sanıyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,932
İsim
uwu
garanti bile olsa 2. el ekipmanların değeri 2.elde çakılıyor hala anlamadım diyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ÖMER ÇELİK
6800xt olsa mis gibi olurdu. Fiyatı süper değil, fakat güzel yani, kaliteli parçalar var. Hayırlı olsun, o sıvı soğutmayı satıp kaliteli bir hava soğutucu alırsanız mükemmel olacaktır.
doğru diyorsun reis ama gerçekten bu sistem böyle diye değil de ben arkadaşlarıma da her zaman diyordum ki ağır oyun oynamayacağım bana ekipmanların guzel olması lazım estetiğin guzel olması lazım bir de ünide muhendislik için işlemci iyi olması lazım. tam da aradığımı bulmuş oldum. o yuzden 6750xt işimi çok fazlasıyla görüyor. sogutucu da yetiyor güzel gözüküyor. testleri furmarkta yaptım 15dkda 61 derece ekran kartı 60 derece de işlemci oldu. yani daha ne isteniliyor çok anlamadım 50 derece falan mı bekliyoruz:unsure:

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Hocam o sistemin ederi 35-40 arası. Yani 8-9K ucuza vermiş beyefendi size :) Ama 65K'da değil hocam 4080 PC toplamıyoruz :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ÖMER ÇELİK
Sıvı Soğutmayı arkadan söküp üste takın. Üstteki fanı da arkaya. Ayrıca belirtilmiş fan radyatörün yanlış tarafına takılmış
bi arkadaş yardımcı oldu foto falan da attı çok teşekkür ederim. en yakın sürede değiştireceğim onu. termal macunu da kuruldugundan berı degıstırılmemıs. onu da değiştirsem zaten bu hali bile çokça yeterken daha sogutma performansı alırım herhalde

basta da yazmıssın lınk falan ısteyenler olmus buda kanıtıdır zaten mıllet kendını uyanık sanıyor
şu yorumun alnı olsa da öpsem... her neyse ben cok memnunum piyasayı ve bu işi bilen de en ama en azından iyi fiyata alınmış güzel sistem der..

garanti bile olsa 2. el ekipmanların değeri 2.elde çakılıyor hala anlamadım diyorsun
kankam ben bi ay boyunca sahibindendeki tüm ilanları gezdim, pazarlık yaptım. bu sitedeki 2. el ilanlara baktım. yani övünmek gibi gözükmesin ama piyasadan az çok anlıyorum. ve hiçbir şeyin çakıldığı falan yok. 30kya 4060ti 8gb sistem satılıyor ekipmansız.. lutfen yazdıgım parçaları tek tek akakceden topla da ogren fıyatları.

Hocam o sistemin ederi 35-40 arası. Yani 8-9K ucuza vermiş beyefendi size :) Ama 65K'da değil hocam 4080 PC toplamıyoruz :D
ya zaten 65 bin tl param olsa sıfırdan bu sistemi toplamazdım. bunu iddia etmedim öyle anlaşıldıysa özür dilerim. demek istediğim parçaların sıfır fiyatları bu kadar yapıyor. ayrıca 8 9k ucuza verilmesi de benim için gayet kaçırılmayacak bir sistemdir. cunku parçaların durumları sıfırdan farksız. garantılerı devam edıyor.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
doğru diyorsun reis ama gerçekten bu sistem böyle diye değil de ben arkadaşlarıma da her zaman diyordum ki ağır oyun oynamayacağım bana ekipmanların guzel olması lazım estetiğin guzel olması lazım bir de ünide muhendislik için işlemci iyi olması lazım. tam da aradığımı bulmuş oldum. o yuzden 6750xt işimi çok fazlasıyla görüyor. sogutucu da yetiyor güzel gözüküyor. testleri furmarkta yaptım 15dkda 61 derece ekran kartı 60 derece de işlemci oldu. yani daha ne isteniliyor çok anlamadım 50 derece falan mı bekliyoruz:unsure:
Hocam işlemciyi Prime 95 testine sokun. Valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda ki ısı değerlerini atın.

oliveforge99

80+ Silver
bi arkadaş yardımcı oldu foto falan da attı çok teşekkür ederim. en yakın sürede değiştireceğim onu. termal macunu da kuruldugundan berı degıstırılmemıs. onu da değiştirsem zaten bu hali bile çokça yeterken daha sogutma performansı alırım herhalde

şu yorumun alnı olsa da öpsem... her neyse ben cok memnunum piyasayı ve bu işi bilen de en ama en azından iyi fiyata alınmış güzel sistem der..
12700k için maalesef yeterli bir soğutucu değil. İkinci elde bu tarz ürünlere ilgi çok oluyor. Satıp yerine güzel bir hava soğutucu alırsanız çok daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
ÖMER ÇELİK
Hocam işlemciyi Prime 95 testine sokun. Valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunlarda ki ısı değerlerini atın.
valorant yukluyorum kral. bı deneyecegım bakalım. sogutma performansı kotu gelırse termal macununu değiştirir fanı doğru takarım yine gelmezse sıvı sogutucuyu satar 240mm sogutucu alırım. ama hıcbı oyunu da en yuksek ayarlarda oynama hevesım yok.

12700k için maalesef yeterli bir soğutucu değil. İkinci elde bu tarz ürünlere ilgi çok oluyor. Satıp yerine güzel bir hava soğutucu alırsanız çok daha iyi olur.
kıbar ve yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederim. genel olarak bu yonden bı yorum geldı. su anlık ısımı goruyor ama dedıgınız gıbı elıme nakıt gecınce sogutucuyu termal macunu degıstırıcem. fanı da dogru takıcam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,932
İsim
uwu

kankam ben bi ay boyunca sahibindendeki tüm ilanları gezdim, pazarlık yaptım. bu sitedeki 2. el ilanlara baktım. yani övünmek gibi gözükmesin ama piyasadan az çok anlıyorum. ve hiçbir şeyin çakıldığı falan yok. 30kya 4060ti 8gb sistem satılıyor ekipmansız.. lutfen yazdıgım parçaları tek tek akakceden topla da ogren fıyatları.
anlatmak istediğimi anlamadın h.o diyorum yinede aklında bulunsun sarı site saçma fiyatlardan başka bir şey değil rx 570 /r5 3600 e de 15/20k isteyen var rtx 3070/ti / e5 5600 e de 15/20k arası kısaca olay bu
60 dereceyi geçmiyormuş 120mm sıvı soğutma + eski termal macunla ! daha ne olsun tersten bakınca 6 ile 9 aynı

Top Bottom