Neler Yeni

Yardım 2 Gpu arasında kaldım yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Mansur
Bütçe
15000
Merhaba,
4060 Ti 16 GB modeli araştırıyorum, bütçeme uygun olarak 2 adet kart arasında kaldım. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
Bence fazla değil the last of us vram tüketimi fazla üstüne bu kart çok güçlü ama ray tracing özelliğini bile kullanamıyorsun doğru düzgün çok vram yediği için para varsa 16 gb modeli daha iyi olur ve 8 gb vramli kartların akıbetide belli değil dlss e bel bağlamaya gerek yok bence
last of us ekstrem derecede kullanıyor dlss e bel bağlamak istemiyorsan sanırsam raw performans olarak aynı fiyat bandındaki amd gpular daha iyi orası senin bileceğin iş

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Mansur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ağırlıklı olarak warzone oynuyorum 11 gb kullanıyor 8 gb bence yetersiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

last of us ekstrem derecede kullanıyor dlss e bel bağlamak istemiyorsan sanırsam raw performans olarak aynı fiyat bandındaki amd gpular daha iyi orası senin bileceğin iş
amd kullanıp yazılımsal sorun yaşamayan yoktur sanırsam bende bu işten sıkıldım artık amd kullanmak istemiyorum

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Ben Gainward önerirdim ikisi de orta iyi parçalardan birisi ikisinde de RGB yok Gainward'ın artısı daha az sistemden enerji çekiyor olması

1080 p oynayacaksan 16 gb fazla bunu öneriyorum
Kanka fiyatlandırmaları aynı, aynı bütçeye 16 GB almak varken 8 GB alması pek gerekli olmaz bence

Eğer Nvidia şart değilse RX 7700 XT'ye göz atabilirsin.

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Eray
Amd gpular fiyat performans ama millete onu driver problemi o bu şu dan almaya yakın bakamıyor ben gibi bide the last of us optimize çok kötü onu geçtim forza 5 extreme 2 k oynatır kart ama 8 gb vram yetmeyebilir hatta 1080p bile forza 5 extrem ayarlarda yetmeyebilir

KomtanKrang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Yücel
Discord
KomtanKrang#1018
ağırlıklı olarak warzone oynuyorum 11 gb kullanıyor 8 gb bence yetersiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd kullanıp yazılımsal sorun yaşamayan yoktur sanırsam bende bu işten sıkıldım artık amd kullanmak istemiyorum
yok zaten bende amd önermiyorum şahsen dlss zaten warzone da çalışmıyor doğru düzgün ikiside aşşağı yukarı aynı kalitede yt ye ısı testlerini araştırıp karaırnı verebilrsin vram lere dikkat et

Top Bottom