Neler Yeni

2 kişilik oyun tavsiyesi

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,192
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
A Way Out ve It Takes Two cepte.

Bu oyunların dışında bu tarzda oyunlar var mı?

Asıl soru: A Way Out ve It Takes Two'yu tek kişinin alması yeterliymiş, peki ben aldım bu oyunu, bir arkadaşımla oynadım. Ondan sonra başka bir arkadaşımla daha oynayabilir miyim yoksa tek bir kişi ile mi oynayabilirim?

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Metehan Doğan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
7 days to die, civilization, europa universalis, crusader kings, phasmophobia, valo-cs-apex-r6-PUBG-ow gibi rekabetçi oyunlar, valheim, northgard, borderlands, magicka, portal, nidhogg, speedrunners, fall guys, minecraft, unturned, euro truck, age of empires, stronghold, dont starve, destiny, lol, titanfall, a way out, it takes two, sea of thieves, terraria, keep talking and nobody explodes, l4d2, payday, frozenheim, smite, dying light Empyrion Galactic Survival, World War Z, Don't Starve Together, Half Life 2, Killing Floor 1-2, Dept, Garry's Mod.

lütfen en iyi cevap olarak işaretlermisiniz.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,167
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Phasmophobiai eu4, hoi4 olabilir

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,756
İsim
Kgn
We Were Here serisi(Bulmaca oyunu,yorumlarda hep arkadaşına IQ testi yaptırman gerektiği yazıyor ama)

Eclipse

80+ Bronze
A Way Out ve It Takes Two cepte.

Bu oyunların dışında bu tarzda oyunlar var mı?

Asıl soru: A Way Out ve It Takes Two'yu tek kişinin alması yeterliymiş, peki ben aldım bu oyunu, bir arkadaşımla oynadım. Ondan sonra başka bir arkadaşımla daha oynayabilir miyim yoksa tek bir kişi ile mi oynayabilirim?
Asıl soruna cevap oynarmışsın ama yine de denemen gerekiyor. Ama mantıken friend passin tek kullanımlık olmaması gerekiyor.

O tarz bildiğim kadarıyla Hazelight Studiosa özgü, yani iki kişilik uzunca bir maceraya çıkabildiğin saydığın iki oyuna benzer oyun galiba yok, yok yani :D Friend pass veren başka oyun da duymadım.

Oyun önermiyorum istememişsin çünkü. Zaten öğrenmek istediğin oyunlar muhtemelen piyasada yok. Herhangi bir coop oyun önersem ve alsan Hazelight oyunlarındaki tadı alamayacaksın.

1656512604363.png

Top Bottom