Neler Yeni

Öneri CO-OP ya da Arkadaşla Oynanacak Online Oyun Önerisi

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Bütçe
300
Evet arkadaşlar, CO-OP oynanacak oyun öneriniz var mı? It takes two ve human fall flat alacağız. Trine 4, A way out, GTA 5 oynadık şuana kadar. GTA 5 server çok hantal ve bir göreve başlamak için 10 saat beklendiğinden dolayı artık girmiyoruz. Başka alternatif aksiyon oyunu olsa güzel olur. Battlefield 2042 filan güzel ama malum pek iyi bir çıkış yapmadı oyun. Battlefield 5'te de hacker sıkıntısı var. Bu tarz güzel aksiyonlu arkadaşla oynanacak oyun ne olabilir?

Steam'den oyun önerilerinize açığım.

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Kerem Gencer
Biz arkadaşımla hunt showdown aldık. Oyun hakkında çok bir bilgim yok ama baya eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Hazır indirimdeyken bir bakın derim.

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz arkadaşımla hunt showdown aldık. Oyun hakkında çok bir bilgim yok ama baya eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Hazır indirimdeyken bir bakın derim.
Bende var hocam ama aksiyon hep sürsün gitsin istiyorum. Battlefield o konuda iyi ama temkinliyim. Rainbow Six Siege de olabilir diye düşünüyorum.

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Ready or not oynayabilirsiniz baya eğlenceli steam de indirimde

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Kerem Gencer
Bende var hocam ama aksiyon hep sürsün gitsin istiyorum. Battlefield o konuda iyi ama temkinliyim. Rainbow Six Siege de olabilir diye düşünüyorum.
Rainbow six siege öğrenmesi de oynaması da zordur haberiniz olsun. Alacaksanız en düşük değil de bir üst paketi almanızı öneririm.

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

quadrazid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru