Neler Yeni

2. M2 Nvme Ssd Takmak

HansLanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Anıl
Merhaba. Şu anda sistemimde bir tane wd green 500 gb m2 ssd var. Bir tanıdıktan bugün Kioxia Exceria G2 Plus M2 ssd aldım 0 . Anakarta taktım ancak ssd görünmedi. biosa girdiğimde görünüyor ama windowsun içinde görünmüyor. Anakartım ASUS-PRIME B760M K D4. Ne yapmam lazım. Ssd lerin yerlerini değiştirip denemeyi düşünüyorum bir de. Şu an dışarıdayım eve gidince deneyeceğim. Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir menüsüne girip oradan görünüyor mu ekran görüntüsü at.

1689087663794.png

Freix

80+ Bronze
pardon :(( silemiyorum mesajı

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
knk ilgisi yok ama anlıyorsun sanırım bende 1tb m2 ssd var(laptop) kuran adam bölüp 500 500 yapmış ama diğer 500 yok şimdi buraya girdim 413+517 iki tane yüksek yazan satır gözüküyo düzeltebilir miyim
Kendi konunu açmalısın.

HansLanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabit disk bölümleri oluştur ve biçimlendir menüsüne girip oradan görünüyor mu ekran görüntüsü at.

Alıntıyı görüntüle
yok hocam görünmüyor. sadece mevcut olan ssd görünüyor ayrılmış biçimde. Aygıt yöneticisinde depolama bölümünde görünüyor ikisi de ancak disk yönetiminde ya da başka bir bölmede görünmüyor.Ekran görüntüsü atamıyorum şu an maalesef kusura bakmayın. takipçisi olursanız konunun eve geçtiğimde atayım gerekli tüm ekran görüntülerini. o zaman bi yardımınız dokunursa çok memnun olurum.

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
CMD yönetici olarak çalıştırım sırasıyla
Diskpart

list disk

yazıp ekran görüntüsünü alır mısın?

HansLanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar öneriler için teşekkürler. Biostan Tool--->Asus Secure Erase moduna girip görünmeyen ssd yi 512B secure erase seçeneğini seçip sildim. Bilgisayar kendini yeniden başlattı ve disk yönetimine girince ssd göründü
yeni birim olarak kaydettim. Yanlış bir şey yapmamışımdır umarım. Bende bu yöntem işe yaradı. Denemek isteyen arkadaşlar deneyebilir(ASUS anakartı olann)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,869
Üyeler
155,489
Son üye
Ggarin
Top Bottom