Neler Yeni

2 metre ilerimde altyapı var fakat bizde yok?

talhaops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Çeneli
Merhabalar arkadaşlar sormak istediğim mevzu altyapı ile ilgili. Şimdi şöyle bu evin bulunduğu sokak yıllar önce buraya evlerini inşaa eden halk tarafından ortak bir pay bırakarak ortaya çıkarılmış yani belediye burayı sokak olarak yeni eklemiş. Bizim bina yeni yapıldı ve tam sokağın bitişinde yer alıyor. Sokağı sağa yatık T olarak düşünün T'nin üst çizgisinde altyapı var yani bizim binamızın solunda fakat önümüzden geçmediği için altyapı yok sayılıyor. TürkTelekom dilekçe istedi ve verdim fakat 2020 den beri bekliyorum 2 yıl oldu dönüş yok (sokaktaki altyapı vdsl 75mbps) bunu eve bağlatmanın bir yolu var mıdır bilgisi olan yazabilir mi?

Goko40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Gökay Hokka
Sitede mi oturuyorsunuz yoksa apartmanda mı?
Her iki durumda da şunu belirteyim Türk Telekom bireysel başvuruyla çok zor gelir hatta gelmez.

Eğer sitede oturuyorsanız bu konuyu yöneticinizle görüşmeniz ve başvuruyu yöneticinizin yapması süreci hızlandırır ve gelme ihtimallerini artırır.

Eğer bir apartmanda oturuyorsanız tavsiyem toplu dilekçe vermeniz. Bütün kapıları dolanıp imzadır vs. tam olarak bilmiyorum kusura bakmayın ama binanızda oturan kişilerle toplu dilekçe vermeniz yine süreci hızlandırır ve gelme ihtimallerini artırır.

talhaops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Çeneli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitede mi oturuyorsunuz yoksa apartmanda mı?
Her iki durumda da şunu belirteyim Türk Telekom bireysel başvuruyla çok zor gelir hatta gelmez.

Eğer sitede oturuyorsanız bu konuyu yöneticinizle görüşmeniz ve başvuruyu yöneticinizin yapması süreci hızlandırır ve gelme ihtimallerini artırır.

Eğer bir apartmanda oturuyorsanız tavsiyem toplu dilekçe vermeniz. Bütün kapıları dolanıp imzadır vs. tam olarak bilmiyorum kusura bakmayın ama binanızda oturan kişilerle toplu dilekçe vermeniz yine süreci hızlandırır ve gelme ihtimallerini artırır.
apartmanda oturuyoruz ve daireler de bunu istiyor dıştan bakıldığında çok meşakatli gözükmese de sanırım zor bir işlem başvurmadığım veya yazmadığım yazı kalmadı önerebileceğiniz bir başvuru kanalı var mı?

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,042
İsim
Zeki Müren
apartmanda oturuyoruz ve daireler de bunu istiyor dıştan bakıldığında çok meşakatli gözükmese de sanırım zor bir işlem başvurmadığım veya yazmadığım yazı kalmadı önerebileceğiniz bir başvuru kanalı var mı?
Toplu başvuru yapın hocam imzalarla filan

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
mert yüksel
2 mt ilerinde var kayıt açtırırsan , türk telekomdan yetkili birisine ulaşabilirsen kesin çözüme ulaşırsın. Ben böyle durumlarda şirket ceo larını veya yöneticilerinden birisini tweet e ekleyip tweet atıyorum emin ol bir şekilde ulaşıyorlar sana

talhaops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Çeneli
Toplu başvuru yapın hocam imzalarla filan
o zaman sokaktaki evleri vs dolanıp imza toplayayım apartmanımızdakilerle beraber ihtimal daha yükselir anladığım kadarıyla.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 mt ilerinde var kayıt açtırırsan , türk telekomdan yetkili birisine ulaşabilirsen kesin çözüme ulaşırsın. Ben böyle durumlarda şirket ceo larını veya yöneticilerinden birisini tweet e ekleyip tweet atıyorum emin ol bir şekilde ulaşıyorlar sana
dediğinizi deneyeceğim teşekkürler

talhaops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Talha Çeneli
Teşekkürler arkadaşlar yarın hepsini deneyip ona göre bilgi vereceğim size.

Top Bottom