Neler Yeni

2. Monitör Olarak Ne Almalıyım ?

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Öncelikle Merhabalar, İyi Akşamlar Benim Güzel Bir Sistemim Var Hem Yayın Hem Oyun Oynamak İçin Yeterli Zaten Oyunlarda Yüksek FPS Alıyorum Fakat Yayın İçin 2. Bir Monitör Almayı Düşünüyorum Bütün Ortam Güzelken Tek Monitör Ortalığı Bozuyor :) Sizden İsteğim Şimdiki Monitörüme Uygun Bir 2. Ekran Güzel Dursun Bu Ekranın Yanında Ve Ekranımın Curved Olması 2. Bir Monitöre Aksaklık Çıkarır Mı Dikey Kullanacağım Şimdiden Teşekkürler Ve Unutmadan 2 Monitörüde Tutacak Bir Monitör Tutacağı. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

A1 Türkçe

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Yerinizde olsam (masanız duvara bitişik şekildeyse) duvara orta boy tv alırdım 2. monitoru ucuz bir şey alırdım 3 ekran olurdu.

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
Öncelikle Merhabalar, İyi Akşamlar Benim Güzel Bir Sistemim Var Hem Yayın Hem Oyun Oynamak İçin Yeterli Zaten Oyunlarda Yüksek FPS Alıyorum Fakat Yayın İçin 2. Bir Monitör Almayı Düşünüyorum Bütün Ortam Güzelken Tek Monitör Ortalığı Bozuyor :) Sizden İsteğim Şimdiki Monitörüme Uygun Bir 2. Ekran Güzel Dursun Bu Ekranın Yanında Ve Ekranımın Curved Olması 2. Bir Monitöre Aksaklık Çıkarır Mı Dikey Kullanacağım Şimdiden Teşekkürler Ve Unutmadan 2 Monitörüde Tutacak Bir Monitör Tutacağı. :)

A1 Türkçe
dik kullanacaksan curved almaman daha iyi olur bence, bide yan monitör olduğu için çok pahalı bişey almana gerek yok bence

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş
Yanlış Anladınız Beni Şimdiki Ekranım Curved Yanına bir şey Alsam İlk Monitör Curved Olduğu İçin Sıkıntı Olur Mu Anlamında Sordum .)

Bütçe 2-3K Arası
sıkıntı olmaz kankam bide senin bileceğin bir iş ama bence yan monitör için 2,3k fazla biraz bence yani dediğim gibi senin kararın

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yerinizde olsam (masanız duvara bitişik şekildeyse) duvara orta boy tv alırdım 2. monitoru ucuz bir şey alırdım 3 ekran olurdu.
Yok Televizyon Hiç Düşünmüyorum Hz Düşük Oluyor Genelde Fazla Olanda Çok Pahalı Oluyor

sıkıntı olmaz kankam bide senin bileceğin bir iş ama bence yan monitör için 2,3k fazla biraz bence yani dediğim gibi senin kararın
Yani 2-3K Bütçem Elimde O Kadar Para Var 1-2K Arası Önerseniz Bende Sevinirim 😅

Zaten Yayın İçin Kullanacağım Onun Dışında Discord İçin

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Yok Televizyon Hiç Düşünmüyorum Hz Düşük Oluyor Genelde Fazla Olanda Çok Pahalı Oluyor
Hocam 2. monitorü 60hz alın yayın sohbetini felan okuyacaksınız. Ben 1. monitor olarak 165hz 2. monitor olarak 60hz kullanıyorum herhangi bir sorun olmuyor ikinci el 400 500 liraya bulunuyor.

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem

A1 Türkçe
yatay kullanıcaksan kendi monitörünle aynı monitörü almanı öneririm eğer dik kullanıcaksan küçük bir televizyon alıp yan bile koyabilirsin ben o şekilde kullanıyorum üçüncü monitörü ve çok işimi görüyor

Ferzenk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Berdan Güven
Curvedın yanında normal kullanmak problem olmuyor ben olsam aynı marka alırdım öyle istersen buna bakabilirsin.

Yiğit Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Yiğit Emre Durmuş

Yani 2-3K Bütçem Elimde O Kadar Para Var 1-2K Arası Önerseniz Bende Sevinirim 😅

Zaten Yayın İçin Kullanacağım Onun Dışında Discord İçin
27 inch şart değilse bu güzel bir seçenek ben şahsen almayı düşünüyorum
27inch olsundersen bu var

Curvedın yanında normal kullanmak problem olmuyor ben olsam aynı marka alırdım öyle istersen buna bakabilirsin.
60hz monitör için biraz fazla geldi bana

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
Çok Teşekkürler Hepinize Fakat 2 Şey Daha Soracağım 1. Olarak İki Ekranıda Ekran Kartına Bağlayacağım Değil Mi Farklı Bir Şekilde Bağlantı Olmayacak 2. Olarak Önereceğiniz Birkaç Monitörü Yazsanız Arasından Seçsem Olur Mu ?

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Çok Teşekkürler Hepinize Fakat 2 Şey Daha Soracağım 1. Olarak İki Ekranıda Ekran Kartına Bağlayacağım Değil Mi Farklı Bir Şekilde Bağlantı Olmayacak 2. Olarak Önereceğiniz Birkaç Monitörü Yazsanız Arasından Seçsem Olur Mu ?
Evet ikisini de ekran kartına bağlayacaksınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,636
Üyeler
141,467
Son üye
mathematiche
Top Bottom