Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Monitörden Hangisi?(Anket) ( MSI 27" G27CQ4 VA vs Viewsonic VX2780J-2K IPS )

MSI 27" G27CQ4 VA vs VX2780J-2K IPS

• Oy kullanan toplam üye
    7
  • Anket kapatıldı .
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihangir Tören
Bütçe
9000
Merhaba arkadaşlar,

Sistemimi sonunda dizdim ve monitör ihtiyacım bulunuyor. Bu sisteme 2k monitör yakışır diye düşündüm. İki seçenek arasında kaldım, diğer önerilerinize de açığım. Sistemin fotoğrafını aşağı ekledim.

Teşekkür ederim.

Viewsonic VX2780J-2K 27” 2K 170Hz IPS Gaming Monitör
https://www.amazon.com.tr/dp/B0C7GJXWQZ...

MSI 27" G27CQ4 E2 170Hz 1ms HDMI DP FreeSync Curved 1500R WQHD VA Gaming Monitör
https://www.itopya.com/msi-27-g27cq4-e2-170hz-1ms-hdmi-dp...

Ekler

• sistem.png
    sistem.png
    21.8 KB · Hit: 53

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Barış Okçu
Dostum curved alerjim var.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Barış Okçu
Hocam fps tarzı oyun oynuyorsan kesinlikle curved tavsiye etmem tecrübeyle sabittir. Aynı şekilde ips öneririm. Geçen ay 2k ips 170hz acer aldım 6500 e bazen düşüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Monitörü falan bilmemde işlemci kıskandım Allah herkese daha iyilerini nasip etsin güle güle kullanın nazar deymesin inşallah

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Sağ olun hocam düşünceleriniz için, IPS'e çıktığım zaman biraz bütçem zorlanıyor...
Ama işte şöyle bişey var ben monitör alacakken 2k va panel yada normal 1080 IPS aynı paraydi ben IPS olanı aldım halbuki 2k daha güzel olurdu burada da devreye ekrandaki görüntü renk olsun başka seçenekler olsun va panel ile IPS panelin görüntüsü farklıdır IPS iyidir o yüzden pahali

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Uyguna LG de düşerse de alınır ekran kalitesi çok iyi kendim de 1080 lik 24 incligini kullanıyorum ne bir ışık sızması ne ghosting ama şuan biraz pahalı indirime girerse düşünülür

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cihangir Tören
Monitörü falan bilmemde işlemci kıskandım Allah herkese daha iyilerini nasip etsin güle güle kullanın nazar deymesin inşallah
Teşekkürler hocam, daha iyileri sizlerin olsun inşallah.
Ama işte şöyle bişey var ben monitör alacakken 2k va panel yada normal 1080 IPS aynı paraydi ben IPS olanı aldım halbuki 2k daha güzel olurdu burada da devreye ekrandaki görüntü renk olsun başka seçenekler olsun va panel ile IPS panelin görüntüsü farklıdır IPS iyidir o yüzden pahali
Bu gidişle bütçemizi kasada olduğu gibi monitörde de aşacağız hocam :)
Amazonda Acer var 7500 TL 2k fiyatı değişmedi isee
Teşekkür ederim hocam.
Uyguna LG de düşerse de alınır ekran kalitesi çok iyi kendim de 1080 lik 24 incligini kullanıyorum ne bir ışık sızması ne ghosting ama şuan biraz pahalı indirime girerse düşünülür
LG Ultragearlara da bakıyorum ama bütçemi bir tık aşıyor hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Aşabilme gibi bir şansınız varsa gram acımayın hocam kesinlikle Türkiye sizi pişman etmez kuşkunuz olmasın bir defa alıyorsunuz arabaya sürekli gaz almak gibi bir şey değil bu o yüzden zorlayın taxsitli birsyeler bakın ama ömürlük alın yani

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Teşekkürler hocam, daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

Bu gidişle bütçemizi kasada olduğu gibi monitörde de aşacağız hocam :)

Teşekkür ederim hocam.

LG Ultragearlara da bakıyorum ama bütçemi bir tık aşıyor hocam.
Evet şuan baya zamlandı hocam indirime ne girerse şansa 2k IPS panel biraz bütçeyi zorlar ama memnun kalırsınız o kesin

Top Bottom