Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Sistem arasında hangisi ideal ?

ByPipo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Kırlı

Hector Power sistemde sadece gamebooster nitro sıvı soğutucusunu ekleyip almayı düşünüyorum alırsam onun dışında ekleme çıkarma yapmayacağım.
İncehesaptaki sistemde r5 5600 ve gamepower warcry kasayla birlikte almayı düşünüyorum alırsam.

Valorant ve Bannerlord 2 oynuyorum güncel olarak. Beni 6 7 sene sıkıntısız rahat götürecek Fps oyunlarında iyi fps verecek ve Bannerlord tarzı hikayeli oyunlarda ekran kartında ve işlemcide yüksek ısınma değerleri olmayacak kasmayacak şekilde bi sistem almak istiyorum. Hangi sistemi almak mantıklı ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,199
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hector gayet güzel parçalar da öyle

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Hector al derim.

mythrowib

80+ Silver

Hector Power sistemde sadece gamebooster nitro sıvı soğutucusunu ekleyip almayı düşünüyorum alırsam onun dışında ekleme çıkarma yapmayacağım.
İncehesaptaki sistemde r5 5600 ve gamepower warcry kasayla birlikte almayı düşünüyorum alırsam.

Valorant ve Bannerlord 2 oynuyorum güncel olarak. Beni 6 7 sene sıkıntısız rahat götürecek Fps oyunlarında iyi fps verecek ve Bannerlord tarzı hikayeli oyunlarda ekran kartında ve işlemcide yüksek ısınma değerleri olmayacak kasmayacak şekilde bi sistem almak istiyorum. Hangi sistemi almak mantıklı ?
Hector al ama gamebooster sıvı soğutma alma.

mythrowib

80+ Silver
Sıvı soğutma için bütçem kalmıyor açıkçası hector alırsam ondan dolayı gamebooster almak durumunda kalıyorum
Hava soğutma al. Tek fanli gameboosterdan kat kat daha iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıvı soğutma için bütçem kalmıyor açıkçası hector alırsam ondan dolayı gamebooster almak durumunda kalıyorum
Se 234 alabilirsin, veya arctic freezer 34 esports duo

ByPipo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Tarık Kırlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvallah hocam sağolun

Top Bottom