Neler Yeni

20.000₺ Laptop öneri

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,307
İsim
Semih Boran

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun

blltn.c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Dinç
şimdi bütçe olarak Max 25k özellik olarak kısaca Intel 12. Nesil , 3050 ve üstü, min 8 çekirdekli diyebilirm. Tabi marka olarak Asus isterim lakin bütcemi aşıyor. Bende Acer düşünüyordum .Acer Nitro 5 AN515-58-79YK modelini fakat fiyat biraz yüksek. Forma attılan Acer linux işletim sistemi olması bir sorun yaratır mı? , Hp victus serisi herhangi kronik sıkıntıları (örneğin ekran sallanmasi) var mı? Başka hangi modelleri önerirsin? Arkadaşlar

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,307
İsim
Semih Boran
şimdi bütçe olarak Max 25k özellik olarak kısaca Intel 12. Nesil , 3050 ve üstü, min 8 çekirdekli diyebilirm. Tabi marka olarak Asus isterim lakin bütcemi aşıyor. Bende Acer düşünüyordum .Acer Nitro 5 AN515-58-79YK modelini fakat fiyat biraz yüksek. Forma attılan Acer linux işletim sistemi olması bir sorun yaratır mı? , Hp victus serisi herhangi kronik sıkıntıları (örneğin ekran sallanmasi) var mı? Başka hangi modelleri önerirsin? Arkadaşlar
Ekran sallaması klavye ile yazı yazarken olmuyor. Yani, kullanıma engel bir durum yok.
Bunu öneririm.

blltn.c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Dinç

Hp artıları ddr5
Acer artıları zaten ortada
Donanım olarak ikiside işimi çok rahat görür lakin hp victus serisi biraz soru işareti benim adıma

Sence aradaki farklar aradaki fiyata ve markaya değer mi??

KaDeaks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert
Dostum ilk olarak kalite arıyorsan hp uzak durmalısın ekranı ve klavyesi çok berbat bujnu pavilion serileri için söylüyorum fakat victuslara inceleme yaptığımda da bitşeyin değişmediğinden yanayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nacizane önerim lenovo alabilirsin asusun 4800h işlemcileri güncel değiller tabii ki iyiler fakat istediğin performansı zaman geçtikçe alamazsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe varsa alınır.

blltn.c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan Dinç
Bütçe var lakin o modeli daha önce araştırmıştım ve mavi ekran sorunu olduğunu görmüştüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,975
Üyeler
158,013
Son üye
checksalvaturcha
Top Bottom